Калитовська двічі перемогла в США

Юна українка вперше в кар'єрі здобула перемогу на етапі Кубка світу, яка дозволила їй вийти на 4-е місце в загальному заліку КС.

У Лос-Анджелесі на етапі Кубка світу з велотреку українські спортсмени виступили результативно і успішно.

У п'ятницю, в перший день турніру Леся Калитовська блискуче виграла індивідуальну гонку переслідування. 19-річна спортсменка в нинішньому сезоні в гонках переслідування була дев'ятою в Сіднеї і восьмою на етапі в Пекіні.

Перемога в США не тільки дозволила Лесі вийти в заліку Кубка світу на 4-е місце, але й стала першою перемогою нашої юної спортсменки на етапах Кубка світу в індивідуальних дисциплінах (у грудні 2007 року на етапі в Пекіні Калитовська виграла золото в командній гонці переслідування).

Вчора Євген Болібрух у гіті на 1 кілометр завоював срібну нагороду. Ще один наш гонщик, Роман Коноєнко в цій дисципліні показав 16-й результат.

Квартет команди України в гонці переслідування посів 3-е місце. Призерами етапу Кубка світу в Лос-Анджелесі стали Любомир Полатайко, Роман Щедов, Максим Поліщук і Віталій Попков.

А в останній день змагань жіноча команда України блискуче виграла фінал командної гонки переслідування. У нинішньому сезоні українки перемагають в цій дисципліні вже вдруге, і знов у фіналі наші спортсменки були швидшими за команду Росії.

На трикілометровій дистанції команда України випередила у фіналі своїх суперниць на 2,17 секунди. Володарками золотих нагород етапу в Лос-Анджелесі стали Єлизавета Бочкарьова, Світлана Галюк і Леся Калитовська.