Камбек за дві хвилини: "Челсі" перемогою поновив АПЛ та закріпився в зоні Ліги чемпіонів

Підопічні Френка Лемпарда виграли перший матч після карантину.

Лондонський "Челсі" у гостьовому матчі 30-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) обіграв "Астон Віллу" (2:1). Поєдинок став першим для підопічних Френка Лемпарда після рестарту чемпіонату.

Господарі несподівано виграли перший тайм завдяки голу захисника Кортні Хауса на 43-й хвилині.

Однак у другій половині зустрічі "сині" перевернули результат з ніг на голову, забивши двічі упродовж двох хвилин. Спочатку Пулішич на 60-й хвилині замкнув  флангову подачу Аспілікуети, а вже в наступній атаці Олів’є Жиру отримав пас від Аспілікуети і за допомогою рикошету від Хуріхейна приніс своїй команді перемогу.

• "Челсі" (51 очко) закріпився на четвертій позиції в АПЛ, що дозволяє виступати в Лізі чемпіонів. "Астон Вілла" залишається в зоні вильоту, набравши 27 балів.

• "Сині" в наступному турі зіграють 25 червня з "Ман Сіті" . Бірмінгемці 24 червня зустрінуться з "Ньюкаслом".