Канада у видовищному матчі перемогла головну сенсацію турніру та виграла ЧС-2023 з хокею

Збірна Канади з хокею / Фото: Associated Press

У фінальному поєдинку канадці обіграли німців.

Збірна Канади стала переможцем чемпіонату світу з хокею-2023. У битві за "золото" канадці перемогли команду Німеччини з рахунком 5:2.

Упродовж вирішального поєдинку німці двічі вели в рахунку, але збірна "кленового листа" щоразу відігравалася. Суперники закидали по шайбі в першому та другому періодах.

А ось у заключній 20-хвилинці канадці схилили шальки терезів на свою користь, закинувши у ворота Німеччини одразу три шайби.

До слова, саме німці створили головну сенсацію ЧС-2023 з хокею, пробившись до фіналу. У півфіналі німці оформили камбек і в овертаймі перемогли американців – 3:4.

Історичну "бронзу" планетарної першості з хокею завоювала Латвія. У матчі за третє місце латвійці в овертаймі обіграли команду США з рахунком 3:4. Таким чином, збірна Латвії вперше в історії виграла медалі чемпіонату світу з хокею.

ЧС-2023 з хокею в елітному дивізіону відбувався у фінському Тампере та латвійській Ризі. Турнір повинна була приймати Росія, але через повномаштабне вторгнення до України збірні РФ і Білорусі відсторонили, а місце проведення планетарної першості було змінено.

Нагадаємо, збірна України наступного року уп'яте поспіль зіграє у третьому за силою дивізіоні світової першості з хокею. У вирішальному матчі ЧС-2023 у Дивізіоні IB "синьо-жовті" програли Японії і фінішували на другому місці, не зумівши підвищитися в класі.