Караваєв попросив вибачення за "привезений" пенальті у матчі з "Брюгге"

Цей епізод й вирішив долю протистояння.

Футболіст київського "Динамо" Олександр Караваєв прокоментував перший поєдинок 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти бельгійського "Брюгге".

27-річний півзахисник попросив вибачення у партнерів по команді та вболівальників "біло-синіх" через епізод, який стався на 37 хвилині протистояння.

Караваєв у своєму штрафному невдало зіграв у підкаті по відношенню до гравця господарів Матса Рітса та головний суддя миттєво вказав "на позначку". Вирок з пенальті без проблем реалізував лідер команди та найкращий футболіст чемпіонату Бельгії останніх двох років Ханс Ванакен.

Відео Брюгге - Динамо - 1:0. Відео голу Ванакена

Ліга Чемпіонів 2019/2020, 3-й кваліфікаційний раунд, 1 матч. Брюгге - Динамо - 1:0. Відео голу Ванакена на 37 хвилині матчу.

Брюгге - Динамо - 1:0. Відео голу Ванакена

За словами Караваєва, опонент сам налетів на нього. Утім, він цілком та повністю визнає свою провину.

"Честно кажучи, в епізоді з пенальті я навіть не чіпав суперника, він сам налетів на мене. Але вся провина лежить на мені, через що я попросив вибачення у партнерів, а тепер це роблю у вболівальників.

Якби не було цього пенальті, то ми б не програли, а, маючи свої моменти, могли і взагалі виграти. Перепрошую усіх", - цитує слова Караваєва офіційний сайт "Динамо".

• Караваєв відіграв у матчі з "Брюгге" лише один тайм. На другу половину протистояння замість нього вийшов Віктор Циганков.
  • Саме реалізований пенальті від Ванакена став єдиним взяттям воріт у цій зустрічі.
  • Матч-відповідь буде зіграний 13 серпня в Києві на НСК "Олімпійський".