Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кардіфф Сіті" подасть апеляцію на рішення ФІФА щодо загиблого Сали - ЗМІ

У клубі не вважають, що вони повинні сплачувати цей трансфер.

"Кардіфф Сіті" збирається йти до Спортивного арбітражного суду (CAS) в Лозанні через рішення ФІФА щодо загиблого футболіста Еміліано Сали.

У клубі подадуть апеляцію на рішення організації, яка зобов'язала їх виплатити шість мільйонів євро за аргентинця, який загинув в авіакатастрофі під час перельоту до Британії. Про це повідомляє The Sun.

Зазначимо, що сума трансферу склала 20 мільйонів євро, однак "Кардіфф" відмовлявся платити ці гроші, оскільки на момент загибелі Сала ще не став їхнім гравцем.

"Здається, комітет дійшов свого висновку щодо вузького аспекту загальної суперечки, не враховуючи повну документацію, представлену "Кардіфф Сіті" ФІФА.

Тим не менш, залишаються чіткі докази того, що угода про передавання ніколи не була укладена відповідно до кількох договірних вимог, які вимагали "Нант", тим самим недійсними. Ми звертаємось до CAS, щоб шукати рішення, яке враховує усю відповідну інформацію про договір та дає чітку інформацію про повну правову ситуацію між нашими двома клубами.

Це складна справа, яка включає постійні цивільні та кримінальні міркування як у Великій Британії, так і за кордоном, що, ймовірно, вплине на обґрунтованість передавання. Тому важливо, щоб після всебічної оцінки та перегляду фактів було винесено всебічне судження", - говориться в офіційній заяві "Кардіффа".

Залиште свій коментар

Вибір редакції