"Карпати" познущалися з "Чорноморця" у виїзному поєдинку

Львів'яни забили п'ять "сухих" голів у ворота "моряків".

"Карпати" в рамках 13-го туру української Прем'єр-ліги розгромили "Чорноморець" з рахунком 5:0.

Львів'яни вийшли вперед у дебюті поєдинку - Мар'ян Швед реалізував пенальті, який арбітр зустрічі призначив за фол Гліба Грачова проти Карраскаля.

По перерві гостям вдалося подвоїти свою перевагу на табло - Крістіан Понде добив м'яч в сітку після того, як Сергій Литовченко невдало відбив удар зі штрафного у виконанні Олексія Гуцуляка.

На 79-й хвилині "леви" довели справу до розгрому - Денис Мірошніченко передачею через все поле відправив у забіг Мякушко, а Сергій завершив атаку точним ударом над головою голкіпера.

Маючи комфортну перевагу в рахунку, гості не зупинилися і вже в компенсований час ще двічі засмутили "моряків". На 90+4 хвилині дубль оформив Мякушко, а на 90+6 голом відзначився Гуцуляк.

Після перемоги "Карпати" з 13 очками продовжили посідати десяту сходинку чемпіонату. "Чорноморець" з 9 балами розташовується позицією нижче.