Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівник спортивних проектів "1+1 медіа" Щербачов прокоментував скандальні заяви Денисова

На 1+1 не радіють від того, що мільйони українців залишаться без футбольних трансляцій.

Керівник напрямку спортивних проектів "1+1 медіа" Степан Щербачов прокоментував заяви директора телеканалів "Футбол 1" і "Футбол 2" Олександра Денисова стосовно нового розподілу прав на трансляції єврокубкових поєдинків у сезоні 2015-2016 років. Денисов висловив задоволення від того, що телеканали олігарха Ріната Ахметова заволоділи правами на демонстрацію в Україні матчів Лігі Чемпіонів і Ліги Європи.

"Прочитав от радість колеги з приводу того, мовляв, як добре, що у відкритому доступі на 2+2 футболу більше не буде, що тепер увесь футбол буде на телеканалах "Футбол 1" і "Футбол 2". Але він не згадав, що його радість не зможуть розділити мільйони українців, оскільки канали є зашифрованими", - зауважив Щербачов.

Він наголосив на тому, що таке підступне заволодіння правами на телетрансляції позбавляє українців можливості вільно переглядати футбольні матчі.

"Тепер більшість українців не зможуть подивитися кращі матчі Ліги Європи та Ліги Чемпіонів, бо вони транслюватимуться в закритому доступі на платній основі. І під час війни група Ріната Ахметова продовжує свою політику, позбавляючи більшість українців можливості дивитися футбол, зокрема воїнів у зоні АТО", - заявив Щербачов.

Сьогодні вдень Олександр Денисов підтвердив отримання ексклюзивних прав на показ матчів єврокубків телеканалами Ріната Ахметова.

Раніше УЄФА назвав міста-господарів фіналів Ліги чемпіонів та Ліги Європи 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції