Кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні

Кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні

Це вдалося завдяки злагодженій спільній роботі Міністерства молоді та спорту, UESF, Міжнародної Федерації кіберспорту (IESF) і регіональних представництв.

Федерація кіберспорту України (UESF) повідомила про визнання кіберспорту офіційним видом спорту в нашій країні.

"7 вересня 2020 року - нова знакова дата в календарі кожного українського геймера. Саме сьогодні на засіданні комісії більшістю голосів присутніх кіберспорт був визнаний офіційним видом спорту в Україні.

Протягом останнього року Федерація кіберспорту України працювала над цим питанням в посиленому режимі", - йдеться у заяві організації.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Федерація кіберспорту України (UESF) домоглася визнання кіберспорту офіційним видом спорту в Україні Сьогодні, 7 вересня, на засіданні комісії більшістю голосів присутніх кіберспорт був офіційно визнаний і внесений до списку видів спорту завдяки злагодженій спільній роботі Міністерства молоді та спорту України, Федерації кіберспорту України (UESF), колег з Міжнародної Федерації кіберспорту (IESF) і наших регіональних представництв.

Публикация от Федерація кіберспорту України (@uesf.ua)

Тим часом заступник міністра Міністерства цифрової трансформації України Олександр Борняков зазначив, що кіберспорт - давно не "стрілялки", і став не тільки офіційним видом спорту, а й частиною економіки країни.

"Проведення змагань, розвиток інфраструктури та розробка ігор може значно поповнювати бюджет країни та відкриватиме нові можливості та перспективи!", - зазначив Борняков.

 

Кіберспорт офіційно визнано видом спорту в Україні Щойно таке рішення було прийнято на засіданні Комісії з визнання...

Опубликовано Александром Борняковым Понедельник, 7 сентября 2020 г.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів