"Київ-Баскет" завдяки перемозі в овертаймі з першого місця вийшов до наступного раунду Кубка Європи ФІБА

В останньому матчі групового етапу кияни здолали чемпіона Білорусі.

"Київ-Баскет" у заключному матчі групового етапу Кубка Європи ФІБА на виїзді обіграв чемпіона Білорусі "Цмокі-Мінськ" (92:84).

На велику перерву команди пішли за переваги білорусів у сім очок, проте в третій десятихвилинці київський клуб скоротив відставання до двох пунктів.

В останній чверті білоруси знову пішли у відрив і вели з перевагою в 10 очок, але "Київ-Баскет" зрівняв рахунок. В овертаймі підопічні Айнарса Багатскіса дотиснули суперника та перемогли з різницею у вісім очок.

За підсумками групового етапу "Київ-Баскет" набрав 10 очок і з першого місця вийшов до плейоф. Другу путівку до наступної стадії отримав "Цмокі-Мінськ".

Зазначимо, що в цій групі також виступав інший український клуб - "Дніпро", але не зміг пробитися до плейоф, посівши останнє місце в групі.