Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кличко провів "бій із тінню" під час руху в кабріолеті на параді чемпіонів

Українського боксера включили до зали слави світового боксу.

Віталій Кличко став першим українцем, якого включили до Міжнародної зали та музею боксерської слави. Урочиста церемонія, в якій узяли участь обидва брати Клички, відбулась у штаті Нью-Йорк, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Українці взяли участь у параді чемпіонів, коли спортсмени їдуть містом на кабріолетах, а тисячі людей, які з‘їжджаються в цей день із різних куточків світу, вітають їх. Для Віталія просто сидіти стало нудно, він підвівся на ноги і під час руху навіть провів "бій із тінню".

ВідеоБрати Клички взяли участь у Параді чемпіонів у штаті Нью-Йорк

Віталій Кличко став першим українцем, якого включили до Міжнародної зали та музею боксерської слави. Під час параду спортсмени їхали містом на кабріолетах, а тисячі людей, які з'їжджаються в цей день із різних куточків світу, вітали їх. Для Віталія просто сидіти стало нудно, він підвівся на ноги і під час руху навіть провів "бій із тінню". 

Брати Клички взяли участь у Параді чемпіонів у штаті Нью-Йорк

Кличко-старший розповів, як підлітком пообіцяв друзям вибороти пояс Майка Тайсона і через 18 років зробив це. Ця історія особливо сподобалася самому Тайсону. "Я би назвав це казкою, про яку навіть не мріяв. Моє ім‘я з‘явилося поруч з іменами таких легенд, як Мухамед Алі, Джо Фрейзер, Майк Тайсон та інших. В світі є мільйони боксерів, тисячі чемпіонів світу, але бути серед легенд світового боксу – це справді вражаюче!", - зізнався українець.

Як повідомлялося, напередодні церемонії мер Києва встиг зробити відбиток свого кулака, який традиційно залишають нові члени зали. У музеї він побачив легендарний ринг, який багато років стояв на арені Madison Square Garden у Нью-Йорку, на якому боксував Мухамед Алі. Серед легендарних імен Кличко знайшов своє та брата.

Фотогалерея Брати Клички влаштували тренування на новій біговій доріжці в Києві (17 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції