Клімкін закликав зіпсувати футбольне свято в Росії

Дата публікації
Клімкін закликав зіпсувати футбольне свято в Росії

УНІАН

Він розповів про планування акцій.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав зіпсувати футбольне свято в Росії - ЧС-2018.

Клімкін сказав, що зараз плануються акції, які повинні показати вболівальникам, чим саме шкодить Росія усьому світу.

"Зараз намагаємося планувати акції таким чином, щоб кожен фан, який їде в Росію, побачив портрети Олега Сенцова, Володимира Балуха, Олександра Кольченка, наших в'язнів на території окупованого Криму, і зрозумів, що він їде не на футбольне свято.

Хоча бажання підтримати свою команду зрозуміле, але їхати в таку країну, де є політв'язні, яка порушила всі міжнародні правила... Футбольне свято ми їм повинні зіпсувати", - цитує слова Клімкіна Ukranews.com.

Нагадаємо, що світова першість стартувала 14 червня. Триватиме вона до 15 липня. Раніше Клімкін вчергове закликав бойкотувати Мундіаль в Росії.

______________________________________

Нагадаємо, 9 країн, серед яких Україна, Австралія, Фінляндія, Японія, Данія, Ісландія, Велика Британія, Польща, Швеція, ​оголосили дипломатичний бойкот Чемпіонату світу в Росії. Причинами для цього стало вторгнення РФ до України та Сирії, отруєння у Британії російського екс-розвідника Сергія Скрипаля, голодування українських політв’язнів, зокрема режисера Олега Сенцова, та систематичне порушення прав людини в Російській Федерації.

Безстрокове голодування Сенцов оголосив 14 травня 2018 року. Його головна вимога - звільнення понад 60 українських політв'язнів, які перебувають за ґратами у Росії. Цю вимогу режисера підтримав Держдеп США, ЄС, парламент Канади і т. д.

2015 року російський суд незаконно засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Акції на підтримку режисера відбулися у всьому світі, зокрема в Росії.

Наступна публікація