"Клізма і скажена хмарка": в соцмережах жорстко висміяли російські талісмани Олімпіади-2020

"Клізма і скажена хмарка": в соцмережах жорстко висміяли російські талісмани Олімпіади-2020

Російські талісмани на Іграх-2020, фото - twitter.com/Olympic_Russia

Юзери вщент рознесли персонажів, назвавши їх "абсурдними" та "ганебними".

Олімпійський комітет Росії офіційно представив талісманів команди РФ на Олімпійських іграх-2020, які були перенесені на літо 2021 року через пандемію коронавірусу. Символами російських спортсменів на змаганнях у Токіо стали Ведмедик-неваляшка і Шапко-кіт.

"Якщо ви ще їх не знали, то саме час познайомитися. Ведмедик-неваляшка і Шапко-кіт - це талісмани нашої команди. Вони різні, у кожного свій характер і думка про все, що відбувається навколо", - йдеться у Twitter ОКР.

Користувачі соцмереж не оцінили старання дизайнерів і жорстко розкритикували російські талісмани Токіо-2020, написавши величезну кількість глузливих коментарів.

"Чому кіт має вигляд мертвого?", "Жесть яка! Праворуч клізма? Ліворуч взагалі невідомо що", "Докотилися", "Який жах", "Навіщо зараз шапка? Хтось сплутав літню Олімпіаду із зимовою?", "Наркоманія якась", "Огидніше не можна придумати, тут ви рекордсмени", "Клізма і скажена хмарка", "Яке убозтво!", "У них на мордах написано "Вбийте мене", "Ганьба", "З Олімпіадою якраз все гарзд. Це у вас з країною х**ня якась. Спортсмени їдуть виступати без прапора і гімну країни, зате в шапках з котів", "Абсурд", "Які талісмани, така і команда? Я правильно зрозумів?", "Що ви курите, або чим колитеся?" - пишуть юзери Twitter.

"Якщо у кожного з них своя думка, тоді навіщо спортсменам видали пам'ятку з відповідями на низку незручних запитань?", - дотепно відреагував один із коментаторів на новину про те, що російських олімпійців вчать "правильно" відповідати журналістам на запитання про Крим, Донбас і допінг під час Ігор у Токіо.

Нагадаємо:

  • Російська Федерація відсторонена від Олімпійських ігор через допінг-скандал. Тому російські спортсмени виступатимуть на змаганнях під англомовною абревіатурою Олімпійського комітету Росії (ROC), яку розшифровувати заборонено.
  • Прапор РФ на всіх церемоніях буде замінений білим полотном з символом Олімпійського комітету Росії без написів. А замість національного гімну звучатиме вступ до концерту № 1 Петра Чайковського. Російська сторона пропонувала мелодію пісні "Катюша", але отримала відмову.
  • Крім того, кількість квот для російських спортсменів у легкій та важкій атлетиці зменшена через допінгові санкції.

Як писав ТСН Проспорт, раніше в Мережі рознесли форму російської збірної на Олімпіаду-2020. Нове екіпірування для команди з РФ виготовила фірма дочки генерала ФСБ.

  • Олімпійські ігри-2020 стартують в Японії 23 липня і триватимуть до 8 серпня.
  • На час ігор у Токіо запровадили надзвичайний стан - більшість змагань відбуватимуться без глядачів.
  • На Олімпіаді-2020 честь України захищатимуть 157 олімпійців у 25 видах спорту (30 дисциплінах).

"Дорога до Токіо": як українські атлети готуються до цьогорічної Олімпіади

"Дорога до Токіо": як українські атлети готуються до цьогорічної Олімпіади

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Олімпійські Ігри 2020
Дата публікації
Перегляди
3072
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація