Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клуб Бекхема реконструює занедбаний стадіон, щоб грати матчі чемпіонату США

Команда проведе перші два сезони за межами Маямі.

Екс-гравець збірної Англії Девід Бекхем повідомив, що два дебютні сезони в чемпіонаті США його клуб проведе на арені "Локхарт", що розташована за 30 миль від Маямі.

Оскільки будівництво власного стадіону "Інтера Маямі" не встигають завершити до дебюту команди в МЛС 2020 року, то клуб спочатку гратиме у Форт-Лодердейлі, де повністю реконструюють занедбаний стадіон.

"Локхарт" був домашньою ареною першої команди МЛС з Південної Флориди – "Маямі Ф'южн", яка припинила своє існування 2001 року.

"Інтер Маямі" вже взяв на себе зобов’язання з фінансуванню проектної документації, розробки, будівництва, технічного обслуговування і експлуатації сучасного футбольного тренувального комплексу, який включатиме в себе стадіон на 18 000 місць, а також кілька громадських об’єктів на всій прилеглій території.

Команда заявила, що в майбутньому це місце буде використовуватися молодіжної академією клубу, а наразі готується розширений план, за яким на цьому стадіоні буде виступати головна команда, поки не буде завершено будівництво "Маямі Фрідом Парк" (ймовірно, 2021 року).

Залиште свій коментар

Вибір редакції