Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клуб Першої ліги позбавлений професійного статусу та виключений з усіх змагань

Усе через "договірняки".

Команда Першої ліги ПФК "Суми" остаточно припиняє своє існування.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації футболу України, "городяни" позбавлені професійного статусу та, як наслідок, виключені з усіх змагань, в яких беруть участь. Зазначається, що причиною такого рішення стали договірні матчі.

Чутки щодо можливого зникнення "Сум" з футбольної мапи України з'явилися наприкінці жовтня 2018 року. Тоді повідомлялося, що цей колектив має відчутні проблеми з фінансуванням. Перед гравцями є грошові заборгованості, а сам клуб лише дивом знайшов гроші на те, аби дістатися на один з матчів внутрішньої першості з "Миколаєвом" (1:1).

На початку січня 2019 року зазначалося, що "Суми" залишилися без футболістів, тренерів та співробітників. Клуб декілька місяців грав без зарплати та преміальних, проте, схоже, нерви гравців все ж не витримали та вони почали масово звільнятися.

Після 19 турів в активі "Сум" 15 балів та 13 сходинка в турнірній таблиці. Раніше через документи не відбувся один із поєдинків команди у внутрішній першості.

Таким чином, другий за силою дивізіон України втратив вже три команди. Окрім "Сум", своє існування вже припинили "Кобра" (колишній "Геліос", прим.) та "Зірка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції