Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клуб Першої ліги припиняє своє існування, інша команда виставила усіх футболістів на продаж

Ще один колектив Першої ліги не знайшов гравців на матч чемпіонату.

У Першій лізі України з футболу назріли справжні проблеми.

Одеська "Жемчужина" на своєму офіційному сайті повідомила про те, що команда знімається з чемпіонату та припиняє своє існування. Причина доволі банальна - фінансові проблеми.

Клуб вже надіслав відповідного листа до адміністрації ПФЛ (Професійної футбольної ліги України). Таким чином, командам, які б мали зіграти з "Жемчужиною" автоматично зараховані перемоги. Нагадаємо, що "Жемчужина" була заснована у 2013 році.

Після 31 туру в активі одеського колективу було лише 27 балів. Вони посідали останню сходинку у внутрішній першості.

Ще один клуб другого за силою дивізіону країни "Черкаський Дніпро" також переживає справжні проблеми. Керівництво команди виставило увесь склад на трансфер. Унаслідок засідання клубу було ухвалене рішення ліквідувати юридичних осіб команди. "Черкаський Дніпро" наразі йде у зоні вильоту - в їхньому активі 28 очок після 31 зіграного матчу.

Ще один клуб Першої ліги харківський "Геліос" не зумів зібрати футболістів на гру чемпіонату проти "Руху". Поєдинок, який мав би відбутися 6 травня 2018 року, офіційно скасований.

Усе через гострий дефіцит виконавців - після того, як троє футболістів отримали дискваліфікацію, а семеро зазнали пошкоджень, у складі харків'ян залишилося лише 11 гравців (8 польових та 3 воротаря).

Після 31 туру "Геліос" має 46 пунктів та посідає 6 позицію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції