"Колеги пишаються мною": англійський футбольний арбітр зізнався, що він гей

"Колеги пишаються мною": англійський футбольний арбітр зізнався, що він гей

twitter.com/BlackpoolFC

Джеймс Едкок розповів світові про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Англійський футбольний суддя Джеймс Едкок зробив камінгаут. Відомий британський рефері відкрито заявив про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

"Коли я переходив від часткової зайнятості в футболі до повноцінної роботи, хтось уже знав про це, хтось ні. Не всі мої колеги в курсі, і це нормально. Я чув від колег: "Я пишаюся тобою. Тим, що ти можеш бути відкритим геєм у спорті". Вони розуміють, що бар'єри досі існують.

Вони мене повністю підтримують, не ведуть себе по-іншому зі мною, не спілкуються по-іншому, дізнавшись, що я гей. Мені не потрібно носити футболку: "Я Джеймс Едкок, і я гей". Люди це знають і приймають. Жодних гомофобних образ я не чув, тому не можу розповісти, коли мені доводилося боротися або долати подібне", - сказав рефері в інтерв'ю BBC.

  • За свою кар'єру Едкок відсудив понад 500 матчів - від аматорського рівня до Прем'єр-ліги, де виконував роль резервного арбітра.
  • У ролі головного судді Едкок обслужив понад 60 матчів Чемпіоншипа, працював на іграх англійських Ліги 1 та Ліги 2, а також на поєдинках Кубка Англії і Кубка англійської ліги.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
759
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація