"Колос" розгромив "Дніпро-1" і став першим фіналістом плейоф УПЛ за Лігу Європи

Команда Руслана Костишина у фіналі зустрінеться з переможцем пари "Олександрія" - "Маріуполь".

"Колос" здобув перемогу над "Дніпром-1" у півфіналі плейоф української Прем’єр-ліги за потрапляння до Ліги Європи на наступний сезон. Поєдинок відбувся на НСК "Олімпійський" у Києві і закінчився з рахунком 4:1.

На 22-й хвилині Павло Оріховський ударом головою замкнув навіс з флангу і відкрив рахунок. Через дві хвилини Денис Антюх забив другий гол у ворота "Дніпра-1" після невеликого рикошету.

На початку другої половини зустрічі голкіпер "Колоса" Євген Волинець намагався відбити удар головою форварда дніпрян Владислава Супряги, але переправив м’яч у власні ворота.

Утім, команда Руслана Костишина швидко повернула перевагу у два м’ячі - на 51-й хвилині Антюх оформив дубль після помилки воротаря "Дніпра-1" Андрія Кліщука на виході.

Крапку в матчі поставив Євген Морозко - за три хвилини до кінця основного часу хавбек "Колоса" розкішним парашутом з-за меж штрафного закинув м’яч за комірець голкіперу гостей.

Варто зазначити, що на матч вперше після призупинення Чемпіонату України в березні через коронавірус пустили уболівальників. Перед поєдинками плейоф МОЗ дозволив заповнювати стадіони на 25% з дотриманням дистанції та інших заходів карантинного режиму. Матч "Колос" - "Дніпро-1" відвідало 2 915 фанатів.

Ми безмежно раді, що ви повернулись

Опубліковано ФК Колос Ковалівка Субота, 25 липня 2020 р.
  • Тепер у фіналі плейоф УПЛ "Колос" зіграє з переможцем пари "Олександрія" - "Маріуполь", які зустрінуться між собою 25 липня, о 19:30.

• Фінальний матч плейоф відбудеться у середу, 29 липня.

• Переможець плейоф отримає перепустку до другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, жеребкування якого відбудеться 31 серпня, а матчі - 17 вересня.