"Колос" у більшості розгромив "Дніпро-1" та увірвався до топ-6 УПЛ

Підопічні Руслана Костишина взяли реванш за поразку в першому колі.

"Колос" у рамках 17-го туру Чемпіонату України не залишив жодних шансів "Дніпру-1", розгромивши їх із рахунком 4:0.

Номінальні господарі (матч відбувався в Києві, прим.) відкрили рахунок вже на 14 хвилині після того, як Арні Вільхамссон вдало реалізував пенальті.

За п'ять хвилин до кінця першого тайму "Дніпро-1 залишився вдесятьох - Дмитро Коркішко отримав друге попередження та залишив свою команду в меншості.

"Колос" вміло скористався чисельною перевагою та в другій половині дуелі знищив опонента, відправивши у їхні ворота три "сухих" голи. На 53 хвилині Вільхамссон точним ударом оформив дубль та довів перевагу до двох м'ячів.

За чотири хвилини команда Руслана Костишина довела справу до непристойного завдяки зусиллям Олега Ільїна.

Поставив крапку в цій зустрічі Євген Смирний, який на 78 хвилині після передачі від усе того ж таки Ільїна вбив четвертий цвях, встановивши остаточний рахунок на табло.

• Після цього результату "Колос" набрав 20 балів та увірвався до топ-6 турнірної таблиці УПЛ. "Дніпро-1", своєю чергою, залишився з 18 очками на дев'ятому місці.
  • У матчі першого кола сильнішим були підопічні Дмитра Михайленка (2:1).