Команда Ярмоленка зазнала поразки в АПЛ після прикрої помилки воротаря

А їхній гол було скасовано через систему відеоповторів.

Лондонський "Вест Гем", за який виступає українець Андрій Ярмоленко, в рамках 22-го туру англійської Прем'єр-ліги поступився на виїзді "Шеффілд Юнайтед" із рахунком 0:1.

Єдиний гол у цій зустрічі було забито на 54 хвилині - голкіпер "молотобійців" Девід Мартін невдало вибив м'яч на партнера, чим й скористався суперник - Джон Флек. Він віддав точний пас на Олівера МакБарні, а той ударом з близької відстані точно пробив по порожніх воротах.

До вашої уваги відео з цим курйозним голом.

Зазначимо, що Мартін захищав ворота гостей з 15 хвилини. Уся річ в тому, що травму отримав основний голкіпер лондонців - Лукаш Фабіанські.

Травма Лукаша Фабіанські

Що стосується Ярмоленка, то він пропутив цю зустріч, адже продовжує заліковувати травму, яку отримав наприкінці грудня. Нещодавно головний тренер "Вест Гема" розповів про відновлення 30-річного вінгера.

Міг "Вест Гем" врятувати для себе це протистояння, але головний арбітр після перегляду системи відеоповторів скасував взяття воріт у виконанні Роберта Снодграса через гру рукою.

Таким чином, поступившись "Шеффілд Юнайтед", "Вест Гем" продовжив залишатися на 16 сходинці в турнірній таблиці. Вони залишилися з 22 очками, що лише на два більше, ніж у команди, яка перебуває в зоні вильоту. Попри це, "молотобійці" ще мають гру в запасі.

"Шеффілд", своєю чергою, набрав 32 бали та піднявся на п'яте місце.