Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет арбітрів виправдав незарахування голу Мбокані у матчі "Карпати" – "Динамо"

В організації заявили, що відео епізоду є неповним.

Комітет арбітрів ФФУ опублікував традиційний розбір спірних моментів матчів Прем’єр-ліги.

У Комітеті не знайшли помилки рефері Костянтина Труханова у матчі 14-го туру "Карпати" – "Динамо", коли на 4-й хвилині не було зараховано гол Дьємерсі Мбокані.

"Відео ТБ трансляції, що є у розпорядженні, є неповним. З першого плану можна побачити, що присутні 3 пари гравців (3 нападники гостей і 3 захисники господарів), які протистоять одне одному в очікуванні виконання кутового удару. В момент виконання кутового удару відеознімання ведеться здалеку і охоплює значну частину поля.

Після чого кут зйомки змінюється і відео не захоплює один сегмент поля, в якому відбувається затримка гравця № 70 господарів (Іван Лобай – ред.) футболістом № 70 гостей (Дьємерсі Мбокані – ред.) (на підставі звіту арбітра про ситуацію, яку також було підтверджено спостерігачем арбітражу).

В часовій послідовності свисток арбітра лунає на 3 хв 01 сек, тобто чітко завчасно до подій, що відбулись згодом (порушення гравця № 44 господарів (Артем Федецький – ред.)) та гол, що було забито футболістом № 70 гостей), і тому все що відбулось після свистка є недійсним. Арбітр, як це можна побачити з відео, пояснює гравцям динаміку свого рішення щодо призначення штрафного удару за затримку нападника скоєну проти захисника", - йдеться у поясненні.

Відео Незарахований гол Мбокані

Нагадаємо, "Динамо" зіграло з "Карпатами" внічию 1:1 і продовжило серію без перемог до 5 матчів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції