Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія ФФУ отримає з бюджету Києва 25 мільйонів на проведення фіналу Ліги чемпіонів

ФФУ Маркетинг виграла тендер на організацію заходів.

Компанія "ФФУ Маркетинг" уклала договір з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської міськдержадміністрації про отримання 25 мільйонів гривень на проведення фіналів Ліги чемпіонів.

У  столиці України відбудуться фінальні матчі жіночої Ліги чемпіонів (24 травня, "Динамо") та чоловічої Ліги чемпіонів (26 травня, "Олімпійський").

Хто зіграє у фіналі Ліги чемпіонів-2018?

6 квітня було оголошено тендер на проведення в столиці  фіналів турнірів, того ж дня було укладено договір через систему Prozorro з ТОВ "ФФУ Маркетинг", засновником якої є ФФУ.

Саме "ФФУ Маркетинг" доручено провести підготовку міста та стадіону до фінальних матчів Ліги чемпіонів.

Раніше президент ФФУ Андрій Павелко заявляв, що фінал Ліги чемпіонів "для України в чистому вигляді не несе жодних бюджетних витрат".

Як зазначається на сайті Prozorro, ТОВ "ФФУ Маркетинг" є афілійованим товариством Федерації футболу України та перебуває у 100%-вій власності Федерації. Це товариство володіє багаторічним досвідом у сфері організації спортивних подій та його співробітники брали активну участь в організації різних заходів ЄВРО-2012 в Україні. Відповідно до п.8.1 договору, УЄФА призначила організатором послуг ТОВ "ФФУ Маркетинг".

Залиште свій коментар

Вибір редакції