Коноплянка уперше з березня повернувся на футбольне поле

Українець вийшов на заміну в заключному турі Бундесліги.

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка повернувся на поле після тривалої перерви.

Українець вийшов на заміну в матчі останнього туру Бундесліги проти "Штутгарта" (0:0). Гравець з’явився на полі за 10 хвилин до кінця зустрічі, яку команди завершили без забитих м’ячів.

До цього Коноплянка востаннє грав за "Шальке" 31 березня у матчі 27-го туру проти "Ганновера", але вийшов у тій зустрічі лише на 1 хвилину. Останній повноцінний матч в німецькому клубі Коноплянка провів 9 лютого, відігравши повну зустріч проти "Баварії" (1:3).

Нагадаємо, у наприкінці квітня Коноплянка травмувався на тренуванні клубу і з того часу відновлювався після пошкодження.

• У поточному сезоні Коноплянка відіграв за "Шальке" 21 матч у всіх турнірах, забив 1 гол і зробив 2 результативні передачі.
  • За підсумками сезону гельзенкірхенці посіли 14-те місце Бундесліги, набравши 33 очка.
  • Раніше повідомлялося, що Євген влітку хоче покинути "Шальке".