Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коридор слави і сльози розпачу. Україна зустріла команду веслувальників із Ріо

Чоловіча збірна привезла дві медалі, а жіноча – жодної.

Українські веслувальники повернулися з олімпійського Ріо додому. Чоловіки Юрій Чебан із золотом, Тарас Міщук та Дмитро Янчук із бронзою, а дівчата – без медалей і зі скандалом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Веслувальників зустрічали з квітами і прапорами. Люди вишикувалися в живий коридор, аби зустріти спортсменів. Чебана друзі винесли взагалі на руках. Він не лише вдруге став олімпійським чемпіоном, а й встановив рекорд – промчав дистанцію у 200 м за 39 секунд. "Вже по швидше б приїхати додому, відпочити від усього цього. Бо це моральне навантаження", - зізнається олімпійський чемпіон.

Відео Медалі, незадоволення і скандал: українські веслувальники повернулися з Олімпіади

На тлі цих урочистостей зі сльозами на очах обіймаються веслувальниці-дівчата. "Нам дуже важко про це говорити. Дівчата плачуть. Воно все тягнулося дуже довго. І крайній момент був в тому, що нашого тренера не було з нами на зборі. Ми готувалися до медалей. Дякуємо нашим міністрам за те, що "допомогли" нам у цьому", - каже Інна Грищун.

Дівчата розраховували, що до Ріо поїдуть з іншою загрібною – це перший номер команди. Однак міністерство втрутилося і замінило спортсменку. "Всупереч затвердженим критеріям відбору тренер намагався протягнути іншу спортсменку, яка не виконала критеріїв відбору. І ми мусили захищати. Для нас це закон", - твердить перший заступник міністра Ігор Гоцул.

Фотогалерея Козак з булавою: як Чебан виграв друге олімпійське "золото" України на патріотичному каное (7 фото)

Закон недосконалий – у цьому переконаний уже екс-тренер четвірки. Кандидатуру міністерства він відкидав, бо були на те причини. "Це як воротаря поставити в напад. Те саме зробило наше міністерство. Вона не загрібала три роки", - каже Олексій Семикін. Четвертою зайвою виявилася волинянка Марія Повх. Її версія, що проти неї повстали через конфлікт із наставником. "І тренер це перекинув на команду", - вважає вона. Через образи та звинувачення команда просто розвалилася. Хоч навіть за таких умов до бронзи дівчатам не вистачило кількох десятих секунди.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Залиште свій коментар

Вибір редакції