Космічний Бо здобув впевнену перемогу в мас-старті, Підручний єдиним представив Україну

"Малий кришталевий глобус" у цій дисципліні їде до Норвегії.

Щойно завершився мас-старт у чоловіків, який підвів риску під усім сезоном Кубка світу.

Перемогу в завершальній гонці здобув норвежець Йоганнес Тінгнес Бо. 25-річний біатлоніст "чисто" відстрілявся на вогневих рубежах та випередив найближчого переслідувача на 19,2 секунди.

"Срібло" дісталося представнику Німеччини - Арнду Пайфферу. "Бронза" в активі ще одного німця - Бенедікта Долля.

Серед українців взяв участь у цій гонці лише Дмитро Підручний, який з однією хибою дістався фінішу на 19 місці.

19. Дмитро Підручний (1) - +2:03,0

Додамо, що окрім медалі найвищого гатунку, Бо додав ще за цією дисципліною "Малий кришталевий глобус". В його активі 262 очки. Загалом, норвежець цього сезону виграв 13 гонок.

Раніше визначилася володарка МКГ у жіночому мас-старті.