"Шпори" не підвели вболівальників.

"Тоттенхем" у рамках 31 туру англійської Прем'єр-ліги без проблем розібрався з "Крістал Пелас" із рахунком 2:0.

Зазначимо, що ця гра стала першою для основного складу "шпор" на новому стадіоні. Раніше цю арену випробували на собі футболісти юнацької команди лондонців.

Підопічні Маурісіо Почеттіно обидва голи провели в другій половині протистояння. На 55 хвилині господарів вивів вперед Сон Хин Мін. Закріпив перевагу "Тоттенхема" Крістіан Еріксен. Данець засмутив голкіпера "орлів" за десять хвилин до кінця зустрічі.

Перед грою футболістів обох команд зустрів вишуканий салют. Окрім того, "Тоттенхем" на цей матч отримав несамовиту підтримку вболівальників, адже подивитися на дебютну гру на новій арені зібралися більше 60 тисяч осіб.

Після перемоги над "Крістал Пелас", "Тоттенхем" набрав 64 бали та піднявся на третю сходинку в турнірній таблиці. Що стосується "орлів", то вони залишилися з 36 очками на 13 позиції.