Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Костюк: поки на Сході будуть бойові дії, я вважаю недоречним брати участь на змаганнях в Росії

Українська тенісистка відмовилася їхати до Москви та Санкт-Петербурга.

15-річна українська тенісистка Марта Костюк прокоментувала своє рішення не брати участь на турнірах, які проводяться в Росії.

Окрім того, Костюк також зазначила й те, що раніше їй пропонували змінити громадянство.

"Для мене багато значить патріотизм. Це честь - представляти свою країну на змаганнях. Люблю, коли звучить наш гімн, завжди сльози навертаються на очі. Я дуже люблю Україну. Намагаюся де тільки можна розмовляти українською мовою. Свого часу я була на Майдані, навіть ночувала, там було дуже класно.

Захоплююся героїзмом наших солдат, волонтерів, людей, які віддають своє життя за нашу Батьківщину. Це надає мені сил і впевненості на тенісному корті. Мені є на кого рівнятися, брати приклад і захищати Україну на тенісному фронті. Так, була пропозиція поїхати в Москву та Санкт-Петербург, але я відмовилася. І поки на Сході будуть бойові дії я вважаю недоречним брати участь в змаганнях, що проводяться в Росії".

"Було у мене пропозиція два роки тому змінити громадянство, я відмовилася відразу. Тим більше вже пізно міняти громадянство, тому що я виступила за збірну на Кубку Федерації. А коли ти хоч раз вийшов на корт за збірну, то потім дуже важко поміняти громадянство, складна процедура", - зазначила Марта Костюк.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно Костюк дебютувала за збірну України на Кубку Федерацій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції