Красивий гол п'ятою та "суха" перемога". Як "Аталанта" з Малиновським розбила аутсайдера Серії А

"Бергамаски" продовжують перебувати в зоні єврокубків.

"Аталанта", за яку виступає українець Руслан Малиновський, у рамках 14-го туру Чемпіонату Італії розгромила на виїзді "Брешию" з рахунком 3:0.

Підопічні Джан П'єро Гасперіні вийшли вперед на 26 хвилині, коли Маріо Пашаліч головою замкнув подачу з правого флангу від Тімоті Кастаня.

На 61 хвилині "бергамаски" подвоїли перевагу - Йосип Ілічич викатив ігрове знаряддя на лінію воротарську, а звідти красивий та результативний удар п'ятою вдалося завдати усе тому ж таки Пашалічу.

Зазначимо, що трьома хвилинами раніше на полі з'явився Малиновський, який змінив форварда Луїса Муріеля. 26-річний хавбек міг також вписати своє ім'я в протокол цієї зустрічі, але його постріл здалеку прийняла на себе стійка воріт.

Остаточну ж крапку в цій дуелі поставив Ілічич. Словенець обікрав опонента, втік через усе поле, та з лінії штрафного без проблем переграв голкіпера "Брешиї".

Таким чином, впевнено розібравшись з "Брешиєю", "Аталанта" набрала 25 балів та розташувалася на п'ятій сходинці в турнірній таблиці внутрішньої першості. "Брешиа", своєю чергою, залишилася з сімома очками на останній, 20-й, позиції.

• 11-го грудня "Аталанта" зустрінеться з донецьким "Шахтарем" у рамках 6 туру групової стадії Ліги чемпіонів.