Кров, вилучення і 5 голів на двох. "Львів" у напруженому матчі переміг "Дніпро-1"

facebook.com/pg/fclviv2006

Шина в кінцівці гри вирішив долю протистояння, реалізувавши пенальті.

"Дніпро-1" і "Львів" закрили програму 5-го туру Прем’єр-ліги матчем на "Дніпро-Арені". Гра завершилася перемогою львів'ян з рахунком 3:2.

Гості вийшли вперед на 34-й хвилині: після невдалої гри воротаря Андрія Кліщука відзначився Ренан.

Дніпро-1 - Львів - 0:1. Ляп воротаря. Відео голу Ренана

На початку другого тайму Пернамбуко збільшив перевагу львівського клубу, пробивши голкіпера.

Дніпро-1 - Львів - 0:2. Відео голу Пернамбуко

"Дніпро-1" зміг відігратися з 0:2. Володимир Польовий красивим ударом у дев’ятку відкритав один м’яч.

Дніпро-1 - Львів - 1:2. Відео голу Польового

А на 67-й Станіслав Куліш довів рахунок до 2:2.

Дніпро-1 - Львів - 2:2. Відео голу Куліша

На 87-й хвилині Папа Гуйє збив Шину у власному штрафному майданчику після невдалого пасу Ігоря Когута, арбітр вказав на "точку". За балачки Гуйє отримав другу жовту та покинув поле. Шина ж спокійно реалізував 11-метровий, принісши своїй команді другу перемогу у новому сезоні.

Вилучення Папа Гуйє. Дніпро-1 - Львів - 2:3. Відео голу Шини

Зазначимо, на 43-й хвилині головами зіштовхнулися Олександр Сафронов і Педро, яких довелося замінити.

"Дніпро-1" продовжив свою безвиграшну серію до чотирьох матчів.

Львів’яни піднялися на 7 місце у турнірній таблиці  (6 очок), "Дніпро-1" посідає 9-те.

У наступному турі "Дніпро-1" прийматиме "Колос" у битві новачків УПЛ. А "Львів" – "Маріуполь". Матчі відбудуться 31-го серпня.