Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кубок чемпіонів УЄФА в Києві зустріли з барабанами і дитячим хором на Хрещатику

День прибуття трофею до столиці вже став історичним для вітчизняного футболу.

Головні трофеї Ліги Чемпіонів УЄФА привезли до Києва. Уже за місяць із лишком українська столиця вперше в історії прийматиме фінали жіночої та чоловічої ліг, а нині трофеї вже пронесли центральною вулицею міста, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

По Хрещатику два кубки несли під ритми барабанів, а охороняли трофеї, немов VIP-чиновників. Натовп любителів футболу навколо шаленів, бо від самої згадки, які видатні футболісти тримали цей приз у руках може стигнути в жилах кров. "Для мене приїзд кубка – це мов народження дитини", - зізнався один із уболівальників. Для більшості з них сфотографуватися поряд із трофеєм було за щастя, а доторкнутися до нього – спогад на все життя. "Я щасливий", - заявив мер столиці Віталій Кличко і додав, що йому зараз заздрять колеги з решти міст світу.

ВідеоДо Києва привезли кубки Ліги чемпіонів УЄФА

За місяць з лишком українська столиця вперше в історії прийматиме фінали жіночої та чоловічої ліг. До проведення фіналу кубки возитимуть містами України, де кожен охочий зможе з ними сфотографуватися. Перший селфі-день у Києві викликав небувалий ажіотаж серед уболівальників. 

До Києва привезли кубки Ліги чемпіонів УЄФА

Хор маленьких діток співав гімн Ліги чемпіонів. Це було неабияким випробуванням для 8-річних школярів, бо слова його написані французькою, німецькою та англійською мовами. "Майстри, чемпіони, а більше не знаю", - зізнавалися діти стосовно перекладу та розуміння цього твору. Втім, спів хору був бездоганним. Слідом за ним наступила найбільш очікувана частина дійства – можливість сфотографуватися з трофеями.  Сцена й охорона ледь витримували натиск охочих зробити селфі, а черзі довго не було видно краю. Особливо цій нагоді раділи юні шанувальники футболу.

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс упевнений, що Київ отримав право на проведення фіналу Ліги чемпіонів винятково після успішного проведення Євро-2012. У травні місто знову прийме десятки тисяч туристів, і це черговий шанс для Києва стати ще привабливішим в очах світу. "Ці два матчі, які пройдуть на стадіоні "Динамо" жіночий фінал, і чоловічий фінал на стадіоні "Олімпійський" – це свідчення великої довіри, перш за все, європейської родини до української спільноти, держави до нашого міста", - зауважив Суркіс.

Уже в неділю трофеї розпочнуть велику подорож Україною та відвідають Маріуполь, Харків, Дніпро, Одесу, Львів тощо. Фінали відбудуться в українській столиці 24 та 26 травня.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції