Кубок Іспанії. Результати всіх матчів 1/16 фіналу

Гранди мали суттєві проблеми зі скромними опонентами.

У середу, 22-го січня, відбулася більша частина матчів 1/16 фіналу Кубка Іспанії.

Головні претенденти на перемогу в цьому турнірі "Барселона" та "Реал" ледве зуміли подужати суперників.

Підопічні Кікі Сетьєна на виїзді впоралися з представником третього дивізіону "Ібіцою" з рахунком 2:1. Зазначимо, що "блаугранас" вже на дев'ятій хвилині опинилися в ролі тих, хто наздоганяє. Відзначився Пеп Кабальє.

Господарі були попереду аж до 72 хвилини, поки Антуан Грізманн не відновив паритет на табло. Коли здавалося, що гра перейде в додатковий час, своє слово сказав усе той ж Грізманн, який перед самим свистком оформив дубль та приніс, таким чином, своїй команді путівку до наступного раунду.

Що стосується Королівського клубу, то вони перемогли в гостях "Уніостас" із рахунком 3:1.

На 18 хвилині "вершкових" вивів уперед Гарет Бейл. В другій половині зустрічі господарі несподівано зрівняли рахунок завдяки зусиллям Альваро Ромеро. Сталося це на 57 хвилині.

Не встигли гравці "Уніостас" зрадіти, як за п'ять хвилин автогол Гонгори знову дозволив мадридцям вийти вперед. Усі питання щодо переможця цієї дуелі були вирішені лише перед самими свистком, коли Браїм Діас забив третій гол та поставив крапку.

Таким чином, "Барселона" та "Реал" хоч й вийшли до 1/8 фіналу, але зробили вони це з великими труднощами.