Кубок Італії. "Інтер" став останнім півфіналістом завдяки нелегкій перемозі над "фіалками"

За "нерадзуррі" дебютував Крістіан Еріксен.

Міланський "Інтер" вийшов у півфінал Кубка Італії, мінімально обігравши "Фіорентину" на Сан-Сіро - 2:1.

Господарі вийшли вперед наприкінці першого тайму - після метушні у штрафному майданчику "фіалок" точним ударом відзначився Антоніо Кандрева.

Інтер - Фіорентина

На 60-й хвилині захисник "Фіорентини" Мартін Касерес відновив паритет у протистоянні, замкнувши навіс від кутового прапорця.

Проте незабаром Ніколо Барелла прекрасним дальнім пострілом приніс "нерадзуррі" перемогу.

Сталося це через хвилину після виходу на поле Крістіана Еріксена, який днем раніше завершив свій трансфер з "Тоттенхема". Це дебют данського півзахисника у футболці "Інтера".

Крістіан Еріксен

У півфіналі Кубка Італії підопічні Антоніо Конте зіграють з "Наполі". Іншу путівку до фіналу розіграють "Ювентус" і "Мілан". Ця стадія турніру складається з двох матчів - вдома і на виїзді.