Кваліфікація ЧС-2022: Англія дотиснула Польщу, феєрична ганьба Німеччини, перемога Франції (відео)

Матчі відбулися у середу, 31 березня.

31 березня були зіграні останні матчі 3-го туру відбіркового раунду Чемпіонату світу 2022 року.

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

Головна сенсація сталася в групі J. Збірна Німеччини вдома програла Північній Македонії (1:2), яка є суперником збірної України на груповому етапі Євро-2020.

Горан Пандєв у компенсований до першого тайму час вивів гостей вперед.

Ілкай Гюндоган зрівняв рахунок з пенальті на 63-й хвилині.

Але на 85-й Еліф Елмас став творцем величезної сенсації.

У групі D, де виступає збірна України, команда Франції на виїзді обіграла Боснію і Герцеговину з рахунком 1:0.

Перемогу "триколірним" приніс м'яч Антуана Грізманна на 60-й хвилині.

Одним з центральних поєдинків дня була зустріч в групі I між Англією та Польщею на "Вемблі". Перемогу здобули родоначальники футболу - 2:1.

На 19-й хвилині Гаррі Кейн реалізував пенальті та вивів господарів уперед.

У другому таймі поляки, які грали без травмованого лідера Роберта Левандовські, зуміли відігратися. На 58-й хвилині відзначився Якуб Модер.

На 85-й хвилині Гаррі Магвайр приніс англійцям перемогу.

• Європейська кваліфікація відбудеться 24 березня 2021 року - 29 березня 2022 року.
  • Мундіаль прийме Катар 21 листопада - 18 грудня 2022 року.