Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як повернути квитки на перенесений Євро-2020: покрокова інструкція

Як повернути квитки на перенесений Євро-2020: покрокова інструкція

Можна повернути всі квитки або на окремі матчі.

УЄФА запустив можливість повернення квитків на фінальний турнір Євро-2020, який був перенесений на 2021 рік через пандемію коронавірусної інфекції.

За можливості, нинішні квитки залишаться дійсними на турнірі 2021 року. Однак перш ніж УЄФА зможе це підтвердити, мають остаточно затвердити календар матчів наступного року.

Якщо ви не зможете відвідати турнір у 2021 році, у вас є можливість повернути всі квитки і отримати повне відшкодування грошей, включно зі збором за сувенірні квитки (для мобільних квитків, якщо застосовно).

Заявку на повернення та компенсацію необхідно подати до 26 травня 2020 року 14:00 за центральноєвропейським часом. Після цієї дати буде проведено повернення коштів впродовж 30 днів.

  • Якщо ви не зможете відвідати окремі матчі чемпіонату в 2021 році, у вас буде можливість повернути частину квитків та отримати повернення відповідних коштів.
  • У вас також буде можливість повернути квитки і отримати повне відшкодування їхньої вартості після затвердження нового розкладу матчів на турнір 2021 року

 

ЯК ПОВЕРНУТИ КВИТКИ НА ЄВРО-2020 І ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ

Процес відшкодування коштів почнеться не пізніше червня 2020 року, після закриття Порталу повернення квитків.

У разі повернення ви отримаєте свої кошти на ту ж карту, яку використовували для оплати квитків. Якщо після оплати квитків термін дії вашої кредитної картки минув і повернення коштів не вдалося, відповідна сума буде повернута за допомогою банківського переказу. З вами пізніше зв'яжуться представники УЄФА і попросять надати реквізити банківського рахунку.

Зверніть увагу, що через причини юридичного характеру УЄФА не зможе здійснити повернення коштів на іншу кредитну карту, відмінну від тієї, яка використовувалася для покупки квитків.

Якщо ви хочете повернути квитки (повністю або частково) і отримати відшкодування коштів, виконайте наведені нижче кроки:

1. Перейдіть на Квитковий портал.

2. Увійдіть у свій обліковий запис УЄФА.

3. Виберіть "ПОВЕРНУТИ КВИТКИ" в меню праворуч.

повернення квитків на євро_1
uefa.com

4. З'явиться список квитків, доступних для повернення.

5. Виберіть квитки, які потрібно повернути. Можна повернути будь-яку кількість квитків на матч. Якщо хочете повернути квитки на кілька матчів, запити на повернення потрібно заповнювати окремо для кожного матчу.

Вибравши всі квитки, які ви хотіли б повернути, натисніть кнопку ПОВЕРНУТИ ВИБРАНІ КВИТКИ.

повернення квитків на євро_2
uefa.com

Потім ви будете перенаправлені на сторінку з РЕЗЮМЕ ПОВЕРНЕННЯ. Будь ласка, переконайтеся, що ви вибрали правильні квитки і натисніть ПОВЕРНУТИ КВИТКИ.

повернення квитків на євро_3
uefa.com

Після подання запиту ви отримаєте підтвердження електронною поштою з описом процесу відшкодування.

Нагадаємо, на разі 4 міста-господаря Євро-2020 із 12 підтвердили, що приймуть турнір у 2021 році.

  • Турнір, який був запланований на літо 2020 року, попередньо повинен відбутися 11 червня - 11 липня 2021-го.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції