"Леганес" без Кравця та Луніна зазнав поразки від "Барселони"

Клуб українців не зміг відібрати очки в "синьо-гранатових".

"Барселона" в рамках 20-го туру іспанської Примери на класі обіграла "Леганес" (3:1) і закріпила лідерство в турнірній таблиці.

Рахунок у матчі відкрив Усман Дембеле на 32-й хвилині. Французький нападник після передачі Жорді Альби потужним ударом поцілив у стійку, від якої м’яч влетів у сітку воріт Івана Куельяра.

У другому таймі "Леганес" несподівано відігрався. На 57-й хвилині швидку атаку своєї команди завершив Мартін Брейтуейт.

Знову вивів господарів вперед Луїс Суарес, який на 71-й хвилині матчу добив м’яч у ворота після сейва Куельяра. Цей гол став для уругвайця 167-м у складі "Барселони". Це дозволило йому піднятися на п’яте місце серед найкращих бомбардирів за всю історію клубу.

Фінальну крапку в поєдинку вже в компенсований час поставив лідер "блаугранас" Ліонель Мессі, який вийшов на поле з лави запасних - 3:1.

Додамо, що український воротар Андрій Лунін і захисник Василь Кравець впродовж всієї гри просиділи в запасі гостей.

Таким чином, "Барселона" набрала 46 очок і зміцнила лідерство в турнірній таблиці Ла Ліги. Каталонці випереджають найближчого переслідувача, "Атлетико", на 5 очок.