Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарний Пеле заперечив, що має депресію: Дякую за ваші молитви, все нормально

У жовтні "Королю футболу" виповниться 80 років.

Легендарний бразильський футболіст Пеле спростував слова свого сина Едіньо про те, що його батько перебуває в депресії через серйозні проблеми зі здоров’ям.

"Дякую за ваші молитви і хвилювання, зі мною все гаразд. Мені скоро виповниться 80, у мене бувають і хороші, і погані дні. Це нормально для людей мого віку. Я нічого не боюся, повністю зосереджений і впевнений в тому, що я роблю.

Минулого тижня я зустрівся з президентом Федерації футболу Бразилії для участі в зніманні документального фільму, минулого місяця в мене було дві фотосесії для кампаній, які використовують моє зображення. У мене заплановано ще декілька заходів на найближчий час.

Я не уникаю жодних зустрічей, незважаючи на щільний графік. Продовжую підтримувати фізичну активність настільки, наскільки можу, сподіваюся продовжувати в тому ж дусі", - цитує Пеле Globo Esporte.

У 2019 році Пеле переніс операцію з видалення каменя із сечовода, а також лікувався від сечової інфекції. "Королю футболу" була проведена заміна тазостегнового суглоба, а реабілітація давалася важко. Через це Пеле пересувався на інвалідному візку.

  • Він тричі ставав чемпіоном світу - у 1958, 1962 і 1970 роках.
  • 23 жовтня Пеле виповниться 80 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції