"Лестер Сіті" та "Челсі" за шалені 25 хвилин розписали результативну нічию в АПЛ

Подібний результат, швидше, на користь "лисиць".

"Лестер Сіті" та "Челсі" в рамках 25-го туру англійської Прем'єр-ліги розписали результативну нічию з рахунком 2:2.

Зазначимо, що всі чотири голи в цій зустрічі були забиті протягом 25 хвилин другого тайму. На 46 хвилині "синіх" вивів уперед захисник Антоніо Рюдігер. 26-річний німець вдало замкнув головою навіс з кутового від Мейсона Маунта.

Челсі

Утім, вже за вісім хвилин господарі відновили паритет на табло домашнього стадіону - Гарві Барнс змістився з флангу до центру та пробив голкіпера суперника.

Лестер Сіті - Челсі

На 64 хвилині "лисиці" несподівано вийшли вперед - Бен Чілвелл відгукнувся на передачу з правого флангу від Юрі Тілеманса та зробив рахунок 2:1.

Втримати переможний результат підопічним Брендана Роджерса не вдалося - Рюдігер на 71 хвилині головою замкнув пас від Маунта та приніс своїй команді нічию.

• Після цього результату "Лестер Сіті" має тепер вже 49 очок та розташовується на третій сходинці в турнірній таблиці. Що стосується "Челсі", то вони набрали 41 бал та посідають четверте місце.
  • У дуелі першого кола ці команди також не виявили сильнішого (1:1)