Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідер збірної України з біатлону Джима передумала завершувати кар’єру

А підготовку Юлія проводитиме з Урошем Велепцем.

Лідер жіночої збірної України з біатлону Юлія Джима продовжить кар’єру. 15 травня відбулася зустріч Юлії з президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком.

Готуватися до сезону Юля буде під керівництвом екс-тренера команди Уроша Велепця, який не став продовжувати контракт з українською федерацією і зараз очолив збірну Словенії.

 На свій перший тренувальний збір Джима вирушить 18 травня.

"Ми дійшли спільної думки в питанні передсезонної підготовки з метою зробити її максимально ефективною: оскільки Джимі підійшла методика тренувань Уроша Велепця, який вивів її на новий якісний рівень результатів, і спортсменка довіряє цьому тренеру, ми домовилися з самим Урошем і зі словенською федерацією, про те, що підготовчу роботу Юля буде проходити в складі словенської збірної, за аналогією з тим, як в минуле міжсезоння з нашими дівчатами готувався Яків Фак.

Що стосується виступів Джими на літніх стартах - чемпіонаті України і чемпіонаті світу - поки це питання не вирішене. У найближчі дні нам буде представлений детальний план її підготовки, після чого можна буде говорити про це більш предметно", - розповів Бринзак.

Раніше ходили чутки про стосунки Джими та Велепця.

Нагадаємо, збірну України очолив росіянин, який був спійманий на допінгу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції