Ліга чемпіонів. "Барселона" здобула непросту перемогу в Чехії, "Інтер" обіграв "Боруссію"

Каталонський клуб очолив групу.

У 3-му турі групового етапу Ліги чемпіонів іспанська "Барселона" на виїзді здолала чеську "Славію" (2:1), а міланський "Інтер" святкував домашню перемогу над "Боруссією" з Дортмунду (2:0).

Каталонці швидко відкрили рахунок у грі з чехами. На 3-й хвилині Артур зробив гольову передачу на Ліонеля Мессі, яку аргентинець замкнув точним ударом в нижній кут воріт. Цей м’яч дозволив Лео встановити унікальний рекорд - Мессі забиває вже в 15 сезонах Ліги чемпіонів поспіль.

Славія - Барселона

На початку другого тайму "Славія" знайшла сили, щоб відігратися. Захисник чеської команди Ян Боріл у штрафному майданчику суперників майстерно обробив сильну передачу від партнера, позбувся опіки і закрутив м’яч у праву частину воріт.

І все ж сенсації не сталося. На 57-й хвилині "синьо-гранатові" подачею зі штрафного знайшли Луїса Суареса у карному майданчику господарів, а уругвайський форвард рикошетом від нігерійського нападника "Славії" Пітера Олаїнки переправив м’яч у сітку воріт чемпіона Чехії.

У паралельному поєдинку цього квартету міланський "Інтер" переміг дортмундську "Боруссію" з рахунком 2:0 завдяки голам Лаутаро Мартінеса (22') та Антоніо Кандреви (89').

Інтер - Боруссія

Зазначимо, що аргентинський нападник міг оформлювати дубль, але за вісім хвилин до кінця основного часу не зумів переграти з 11-метрової позначки воротаря "джмелів" Романа Бюркі.

Після трьох зіграних турів "Барселона" з 7 балами лідирує у групі F. В "Інтера" та "Боруссії" по 4 очки, а "Славія" очікувано є аутсайдером квартету з 1 набраним пунктом.