Ліга чемпіонів. Календар і результати матчів 3-го туру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поєдинки будуть зіграні 22-23 жовтня.

22-23 жовтня відбудеться 3-й тур групового етапу Ліги чемпіонів. "Шахтар" зіграв унічию з "Динамо" Загреб.

 

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2019/2020
 1 ТУР / 2 ТУР / 3 ТУР
КАЛЕНДАР І ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
 

Вівторок, 22 жовтня

 
Група C
19:55 Емблема ФК «Шахтар Донецьк» ШАХТАР Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Динамо Загреб» ДИНАМО ЗАГРЕБ 2:2 LIVE 
             
Група D
19:55 Емблема ФК «Атлетіко Мадрид» АТЛЕТІКО Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Байєр» БАЙЄР 1:0  
 
Група A
 22:00 Емблема ФК «Брюгге» БРЮГГЕ Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «ПСЖ Париж» ПСЖ 0:5  
 
Група A
22:00 Емблема ФК «Галатасарай Стамбул» ГАЛАТАСАРАЙ Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Реал Мадрид» РЕАЛ 0:1  
 
Група B
 22:00 Емблема ФК «Олімпіакос Пірей» ОЛІМПІАКОС Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Баварія» БАВАРІЯ 2:3  
 
Група B
 22:00 Емблема ФК «Тоттенхем Хотспур» ТОТЕНХЕМ ХОТСПУР Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Црвена Звезда» ЦРВЕНА ЗВЄЗДА 5:0  
 
Група C
 22:00 Емблема ФК «Манчестер Сіті» МАНЧЕСТЕР СІТІ Емблема ФК «Аталанта Бергамо» АТАЛАНТА 5:1  
 
Група D
 22:00 Емблема ФК «Ювентус Турин» ЮВЕНТУС Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Локомотив Москва» ЛОКОМОТИВ МОСКВА 2:1  
             
             

Середа, 23 жовтня

 
Група G
19:55 Емблема ФК «РБ Лейпциг» РБ ЛЕЙПЦИГ Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Зеніт» ЗЕНІТ 2:1  
 
Група H
19:55  Емблема ФК «Аякс Амстердам» АЯКС Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Челсі» ЧЕЛСІ 0:1  
 
Група E
22:00  Емблема ФК «Зальцбург» ЗАЛЬЦБУРГ Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Наполі» НАПОЛІ 2:3  
 
Група E
22:00 Емблема ФК «Генк» ГЕНК Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Ліверпуль» ЛІВЕРПУЛЬ 1:4  
 
Група F
22:00  Емблема ФК «Інтер Мілан» ІНТЕР Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Боруссія Дортмунд» БОРУССІЯ ДОРТМУНД 2:0  
 
Група F
22:00 Емблема ФК «Славія Прага» СЛАВІЯ Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Барселона» БАРСЕЛОНА 1:2  
 
Група G
22:00 Емблема ФК «Бенфіка» БЕНФІКА Емблема ФК «Олімпік Ліон» ЛІОН 2:1  
 
Група H
22:00  Емблема ФК «Лілль» ЛІЛЛЬ Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Валенсія» ВАЛЕНСІЯ 1:1  
             


РОЗКЛАД ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ-2019/20

4 ТУР
5/6 листопада

5 ТУР
26/27 листопада

6 ТУР
10/11 грудня

ЖЕРЕБКУВАННЯ 1/8 ФІНАЛУ
16 грудня

ПЕРШІ МАТЧІ 1/8 ФІНАЛУ
18/19/25/26 лютого

МАТЧІ-ВІДПОВІДІ 1/8 ФІНАЛУ
10/11/17/18 березня

ЖЕРЕБКУВАННЯ 1/4 І 1/2 ФІНАЛУ
20 березня

ПЕРШІ МАТЧІ 1/4 ФІНАЛУ
7/8 квітня

МАТЧІ У ВІДПОВІДЬ 1/4 ФІНАЛУ
14/15 квітня

ПЕРШІ МАТЧІ 1/2 ФІНАЛУ
28/29 квітня

МАТЧІ У ВІДПОВІДЬ 1/2 ФІНАЛУ
5/6 травня

ФІНАЛ
"Олімпійський стадіон Ататюрка", Стамбул
30 травня

Залиште свій коментар

Вибір редакції