Ліга чемпіонів. Результати матчів 1-го туру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поєдинки відбудуться 17-18 вересня.

17 вересня стартував груповий етап Ліги чемпіонів сезону-2019/20. Минулорічний переможець турніру "Ліверпуль" розпочав захист титулу виїзним матчем з італійським "Наполі".

Україну представлятиме донецький "Шахтар", як чемпіон країни. "Гірники" відкрили єврокубковий шлях 18 вересня матчем з "Манчестер Сіті" на своєму полі. Також у групу підопічних Луїша Каштру потрапили "Аталанта" Руслана Малиновського та "Динамо" Загреб.

 

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2019/20
1 ТУР 
КАЛЕНДАР І ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
 
Вівторок, 17 вересня
 
Група F
19:55 Емблема ФК «Інтер Мілан» ІНТЕР Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Славія Прага» СЛАВІЯ 1:1  
             
Група G
19:55 Емблема ФК «Олімпік Ліон» ЛІОН Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Зеніт» ЗЕНІТ 1:1  
 
Група E
 22:00 Емблема ФК «Наполі» НАПОЛІ Емблема ФК «Ліверпуль» ЛІВЕРПУЛЬ 2:0  
 
Група E
22:00 Емблема ФК «Зальцбург» ЗАЛЬЦБУРГ Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Генк» ГЕНК 6:2  
 
Група F
 22:00 Емблема ФК «Боруссія Дортмунд» БОРУССІЯ ДОРТМУНД Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Барселона» БАРСЕЛОНА 0:0  
 
Група G
 22:00 Емблема ФК «Бенфіка» БЕНФІКА Емблема ФК «РБ Лейпциг» РБ ЛЕЙПЦИГ 1:2  
 
Група H
 22:00 Емблема ФК «Челсі» ЧЕЛСІ Емблема ФК «Валенсія» ВАЛЕНСІЯ 0:1  
 
Група H
 22:00 Емблема ФК «Аякс Амстердам» АЯКС Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Лілль» ЛІЛЛЬ 3:0  
             
             
Середа, 18 вересня
 
Група A
19:55 Емблема ФК «Брюгге» БРЮГГЕ Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Галатасарай Стамбул» ГАЛАТАСАРАЙ 0:0  
 
Група B
19:55  Емблема ФК «Олімпіакос Пірей» ОЛІМПІАКОС Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Тоттенхем Хотспур» ТОТТЕНХЕМ ХОТСПУР 1:2  
 
Група A
22:00  Емблема ФК «ПСЖ Париж» ПСЖ Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Реал Мадрид» РЕАЛ 3:0  
 
Група B
22:00 Емблема ФК «Баварія» БАВАРІЯ Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Црвена Звезда» ЦРВЕНА ЗВЄЗДА 3:0  
 
Група C
22:00  Емблема ФК «Динамо Загреб» ДИНАМО ЗАГРЕБ Емблема ФК «Аталанта Бергамо» АТАЛАНТА 4:0  
 
Група C
22:00 Емблема ФК «Шахтар Донецьк» ШАХТАР Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Манчестер Сіті» МАНЧЕСТЕР СІТІ 0:3  
 
Група D
22:00 Емблема ФК «Байєр» БАЙЄР Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Локомотив Москва» ЛОКОМОТИВ МОСКВА 1:2  
 
Група D
22:00  Емблема ФК «Атлетіко Мадрид» АТЛЕТІКО Ð•Ð¼Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð° ФК «Ювентус Турин» ЮВЕНТУС 2:2  
             

 

КАЛЕНДАР ГРУПОВОГО ЕТАПУ

1 ТУР
17/18 вересня

2 ТУР
1/2 жовтня

3 ТУР
22/23 жовтня

4 ТУР
5/6 листопада

5 ТУР
26/27 листопада

6 ТУР
10/11 грудня

ЖЕРЕБКУВАННЯ 1/8 ФІНАЛУ
16 грудня

Залиште свій коментар

Вибір редакції