Ліга чемпіонів. "Ліверпуль" здолав "Генк", "Наполі" не зумів достроково вийти в 1/8 фіналу

Команда Юргена Клоппа очолила групу.

В рамках 4-го туру групової стадії Ліги чемпіонів "Ліверпуль" обіграв "Генк" (2:1), а "Наполі" розійшовся миром із "Зальцбургом" (1:1).

"Червоні" ще в першому таймі відкрили рахунок - простріл Джеймса Мілнера замкнув Жоржиньйо Вейналдум. Однак під кінець тайму Самата замкнув подачу з кутового і відновив паритет.

Перемогу команді Юргена Клоппа приніс Алекс Окслейд-Чемберлен. На початку другого тайму він з розвороту пробив точно в кут після передачі від Мохамеда Салаха.

Ліверпуль - Генк

У паралельному матчі "Наполі" міг стати першою командою, яка оформила вихід до 1/8 фіналу нинішньої Ліги чемпіонів. Для цього підопічним Карло Анчелотті необхідно було перемагати "Зальцбург".

На гол норвезького вундеркінда Ерлінга Холанда неаполітанці відповіли точним ударом Ірвінга Лосано. Як підсумок, нічия 1:1.

Цей результат вивів "Ліверпуль" (9 очок) на перше місце в групі E. "Наполі" має у своєму активі 8 балів, "Зальцбург" - 4, а "Генк" з 1 пунктом замикає квартет.