Ліга чемпіонів онлайн: розклад і результати матчів 1-го туру групового етапу

Ліга чемпіонів онлайн: розклад і результати матчів 1-го туру групового етапу

Associated Press

Основий раунд головного клубного єврокубка стартує 14 вересня.

У вівторок, 14 вересня, розпочнеться групова стадія Ліги чемпіонів сезону-2021/22. Боротьбу за перемогу в найпрестижнішому турнірі Європи поведуть 32 клуби.

Україну в основному раунді ЛЧ представляють два клуби - київське "Динамо" (отримало пряму путівку як чемпіон країни) та донецький "Шахтар" (подолав кваліфікацію).

Дивіться також: Ліга Європи онлайн: розклад і результати матчів 1-го туру групового етапу

По дві найкращі команди з кожної групи вийдуть в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Володарі третіх місць перейдуть до Ліги Європи, де в стикових матчах позмагаються проти команд, які посіли другі місця в групах ЛЄ.

  • За результатами жеребкування "Динамо" потрапило до групи E. Суперниками команди Мірчі Луческу будуть: "Баварія", "Барселона" і "Бенфіка".
  • "Шахтар" опинився у квартеті D разом з "Інтером", "Реалом" і "Шерифом".
  • Другий тур групового етапу ЛЧ запланований на 28-29 вересня.
  • Фінал - 28 травня 2022 року (Санкт-Петербург, Росія)
ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2021/22
Груповий етап. 1 тур
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
Вівторок, 14 вересня
19:45 Група F ЯНГ БОЙЗ Янг Бойз 2:1 Емблема ФК «Манчестер Юнайтед» МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД
19:45 Група G СЕВІЛЬЯ Емблема ФК «Севілья» 1:1 Емблема ФК «Зальцбург» ЗАЛЬЦБУРГ
22:00 Група E ДИНАМО Емблема ФК «Динамо Київ» 0:0 Бенфіка БЕНФІКА
22:00 Група E БАРСЕЛОНА Емблема ФК «Барселона» 0:3 Емблема ФК «Баварія» БАВАРІЯ
22:00 Група F ВІЛЬЯРРЕАЛ Вільярреал 2:2 Емблема ФК «Аталанта Бергамо» АТАЛАНТА
22:00 Група G ЛІЛЛЬ Лілль 0:0 Вольфсбург ВОЛЬФСБУРГ
22:00 Група H  МАЛЬМЕ Мальме 0:3 Емблема ФК «Ювентус Турин» ЮВЕНТУС
22:00 Група H  ЧЕЛСІ Емблема ФК «Челсі» 1:0 Емблема ФК «Зеніт» ЗЕНІТ
 
Середа, 15 вересня
19:45 Група C БЕШИКТАШ Бешикташ 1:2 Емблема ФК «Боруссія Дортмунд» БОРУССІЯ ДОРТМУНД
19:45 Група B ШЕРИФ Шериф 2:0 Емблема ФК «Шахтар Донецьк» ШАХТАР
22:00 Група A БРЮГГЕ Емблема ФК «Брюгге» 1:1 Емблема ФК «ПСЖ Париж» ПСЖ
22:00 Група A МАНЧЕСТЕР СІТІ Емблема ФК «Манчестер Сіті» 6:3 Емблема ФК «РБ Лейпциг» РБ ЛЕЙПЦИГ
22:00 Група B АТЛЕТІКО Емблема ФК «Атлетіко Мадрид» 0:0 Емблема ФК «Порту» ПОРТУ
22:00 Група B ЛІВЕРПУЛЬ Емблема ФК «Ліверпуль» 3:2 Мілан МІЛАН
22:00 Група C СПОРТИНГ Спортинг Лісабон 1:5 Емблема ФК «Аякс Амстердам» АЯКС
22:00 Група D ІНТЕР Емблема ФК «Інтер Мілан» 0:1 Емблема ФК «Реал Мадрид» РЕАЛ
             

 

Наступна публікація