Ліга чемпіонів онлайн: результати матчів 3-го туру групового етапу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліга чемпіонів онлайн: результати матчів 3-го туру групового етапу

ФК Шахтар

"Шахтар" прийняв "Реал", а "Динамо" вирушило в гості до "Барселони".

19-20 жовтня відбулися матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2021/22. Боротьбу за перемогу в найпрестижнішому турнірі Європи ведуть 32 клуби.

Україну в основному раунді ЛЧ представляють два клуби - київське "Динамо" (отримало пряму путівку як чемпіон країни) та донецький "Шахтар" (подолав кваліфікацію).

По дві найкращі команди з кожної групи вийдуть в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Володарі третіх місць перейдуть до Ліги Європи, де в стикових матчах позмагаються проти команд, які посіли другі місця в групах ЛЄ.

  • "Динамо" виступає в групі E, де суперниками команди Мірчі Луческу є: "Баварія", "Барселона" і "Бенфіка". У першому турі кияни драматично зіграли внічию з "Бенфікою" (0:0), а потім розгромно програли "Баварії" (0:5).
  • "Шахтар" змагається у квартеті D разом з "Інтером", "Реалом" і "Шерифом". Донеччани в першому матчі сенсаційно програли "Шерифу" (0:2), а потім зіграли внічию з "Інтером" (0:0).
  • Четвертий тур групового етапу ЛЧ запланований на 2-3 листопада: "Динамо" - "Барселона", "Реал" - "Шахтар".
  • Фінал - 28 травня 2022 року (Санкт-Петербург, Росія).
ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2021/22
Груповий етап. 1 ТУР / 2 ТУР / 3 ТУР
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
Вівторок, 19 жовтня
19:45 Група A БРЮГГЕ Емблема ФК «Брюгге» 1:5 Емблема ФК «Манчестер Сіті» МАНЧЕСТЕР СІТІ
19:45 Група C БЕШИКТАШ Бешикташ 1:4 Спортинг Лісабон СПОРТИНГ
22:00 Група A ПСЖ Емблема ФК «ПСЖ Париж» 3:2 Емблема ФК «РБ Лейпциг» РБ ЛЕЙПЦИГ
22:00 Група B ПОРТУ Емблема ФК «Порту» 1:0 Мілан МІЛАН
22:00 Група B АТЛЕТІКО Емблема ФК «Атлетіко Мадрид» 2:3 Емблема ФК «Ліверпуль» ЛІВЕРПУЛЬ
22:00 Група C АЯКС Емблема ФК «Аякс Амстердам» 4:0 Емблема ФК «Боруссія Дортмунд» БОРУССІЯ ДОРТМУНД
22:00 Група D ІНТЕР Емблема ФК «Інтер Мілан» 3:1 Шериф ШЕРИФ
22:00 Група D ШАХТАР Емблема ФК «Шахтар Донецьк» 0:5 Емблема ФК «Реал Мадрид» РЕАЛ
 
Середа, 20 жовтня
19:45 Група E БАРСЕЛОНА Емблема ФК «Барселона» 1:0 Емблема ФК «Динамо Київ» ДИНАМО
19:45 Група G ЗАЛЬЦБУРГ Емблема ФК «Зальцбург» 3:1 Вольфсбург ВОЛЬФСБУРГ
22:00 Група E БЕНФІКА Бенфіка 0:4 Емблема ФК «Баварія» БАВАРІЯ
22:00 Група F ЯНГ БОЙЗ Янг Бойз 1:4 Вільярреал ВІЛЬЯРРЕАЛ
22:00 Група F МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД Емблема ФК «Манчестер Юнайтед» 3:2 Емблема ФК «Аталанта Бергамо» АТАЛАНТА
22:00 Група G ЛІЛЛЬ Лілль 0:0 Емблема ФК «Севілья» СЕВІЛЬЯ
22:00 Група H  ЧЕЛСІ Емблема ФК «Челсі» 4:0 Мальме МАЛЬМЕ
22:00 Група H  ЗЕНІТ Емблема ФК «Зеніт» 0:1 Емблема ФК «Ювентус Турин» ЮВЕНТУС
             
Наступна публікація