Ліга чемпіонів. "Реал" безжально розірвав "Галатасарай", ПСЖ оформив вихід до плей-оф

Мадридський клуб випустив усю свою злість на турках.

Мадридський "Реал" у поєдинку 4-го туру групової стадії Ліги чемпіонів на "Сантьяго Бернабеу" знищив турецький "Галатасарай" з рахунком 6:0.

Головним героєм зустрічі став 18-річний бразильський нападник Родріго, який відзначився хет-триком (4 хвилина, 7’, 90+2’). Дублем вистрілив Карім Бензема (45’, 81’). Ще один гол на 14-й хвилині матчу з пенальті забив капітан "вершкових" Серхіо Рамос .

Реал - Галатасарай
Серхіо Рамос

У паралельному матчі цієї групи французький ПСЖ завдяки голу Мауро Ікарді у середині першого тайму мінімально обіграв бельгійський "Брюгге" (1:0) та достроково вийшов до плей-оф турніру.

ПСЖ

Після чотирьох турів парижани з 12 очками впевнено очолюють квартет A. Підопічні Зінедіна Зідана з 7 пунктами перебувають на другій позиції. "Брюгге", маючи в активі 2 бали, залишився з мінімальними шансами на продовження боротьби в турнірі, а "Галатасарай" (1 очко) уже зараз попрощався з мріями зіграти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У наступному турі групового етапу "Реал" 26 листопада спробує вдома поквитатися з ПСЖ за розгром у Парижі (0:3), а "Брюгге" поїде до Туреччини на бій з "Галатасараєм".