Ліга конференцій онлайн: результати матчів 3-го туру групового етапу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліга конференцій онлайн: результати матчів 3-го туру групового етапу

Associated Press

Луганська "Зоря" на виїзді перемогла софійський ЦСКА.

У четвер, 21 жовтня, відбулися матчі 3-го туру групової стадії Ліги конференцій сезону-2021/22. За перемогу в третьому за престижністю турнірі Європи змагаються 32 клуби.

Вони розділені на 8 груп по 4 команди в кожній. Переможці квартетів напряму вийдуть в 1/8 фіналу. Володарі других місць у стикових матчах позмагаються проти команд, які посіли треті місця в групах Ліги Європи.

Дивіться також: Ліга Європи онлайн: розклад і результати матчів 3-го туру групового етапу

Україна в цьому турнірі представлена одним клубом - луганською "Зорею". У першому турі команда Віктора Скрипника програла норвезькому "Буде-Глімт" (1:3), а в другому розгромно поступилася італійській "Ромі" (0:3) під керівництвом Жозе Моурінью. У третьому турі "Зоря" мінімально перемогла софійський ЦСКА - 1:0.

  • Четвертий тур групового етапу Ліги конференцій запланований на 4 листопада.
  • Фінал турніру відбудеться 25 травня 2022 року на "Націонал Арені" (Тирана, Албанія).
ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ-2021/22
Груповий етап. 1 ТУР / 2 ТУР / 3 ТУР
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
Четвер, 21 жовтня
17:30 Група A ХІК ХІК 0:5 Маккабі Тель-Авів МАККАБІ ТЕЛЬ-АВІВ
19:45 Група A АЛАШКЕРТ Алашкерт 0:3 ЛАСК ЛАСК
19:45 Група B АНОРТОСІС Анортосіс Фамагуста 2:2 Флора ФЛОРА
19:45 Група C БУДЕ-ГЛІМТ Буде-Глімт 6:1 Рома РОМА
19:45 Група E ФЕЄНООРД Феєноорд 3:1 Уніон Берлін УНІОН БЕРЛІН
19:45 Група E МАККАБІ ХАЙФА Маккабі Хайфа 1:0 Славія Прага СЛАВІЯ
19:45 Група F КОПЕНГАГЕН Копенгаген 1:2 ПАОК ПАОК
19:45 Група G ВІТЕСС Вітесс 1:0 Тоттенхем ТОТТЕНГЕМ
19:45 Група G МУРА Мура 1:2 Ренн РЕНН
19:45 Група H КАРАБАХ Карабах 2:1 Кайрат КАЙРАТ
22:00 Група B ПАРТИЗАН Партизан 0:1 Гент ГЕНТ
22:00 Група C ЦСКА СОФІЯ ЦСКА Софія 0:1 Зоря Луганськ ЗОРЯ
22:00 Група D ЧФР ЧФР Клуж 0:1 АЗ Алкмаар АЛКМААР
22:00 Група D ЯБЛОНЕЦЬ Яблонець 2:2 Раннерс РАННЕРС
22:00 Група F СЛОВАН БРАТИСЛАВА Слован Братислава 2:0 Лінкольн Ред Імпс ЛІНКОЛЬН РЕД ІМПС
22:00 Група H БАЗЕЛЬ Базель 3:1 Омонія ОМОНІЯ
             

 

Наступна публікація