Ліга конференцій онлайн: розклад і результати матчів 3-го туру групового етапу

Дата публікації
Перегляди
2621
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліга конференцій онлайн: розклад і результати матчів 3-го туру групового етапу

Фото: СК Дніпро-1

У четвер, 6 жовтня, відбулися ігри третього туру групового раунду Ліги конференцій сезону-2022/23. Дивіться результати всіх поєдинків.

У четвер, 6 жовтня, групова стадія Ліги конференцій сезону-2022/23 продовжився матчами третього туру. За перемогу в третьому за престижністю євротурнірі змагаються 32 клуби.

У нинішній єврокубковій кампанії Україну в основному раунді Ліги конференцій представляє лише "Дніпро-1", суперниками якого є нідерландський АЗ, кіпрський "Аполлон" і ліхтенштейнський "Вадуц".

На старті групового етапу підопічні Олександра Кучера мінімально поступилися АЗ, після чого здобули впевнену перемогу над "Аполлоном".

У поєдинку 3-го туру дніпровський колектив у словацькому місті Кошице помірявся силами з "Вадуцом". Матч завершився бойовою нічиєю 2:2.

Після трьох зіграних матчів "Дніпро-1" посідає другу сходинку свого квартету, набравши 4 бали. АЗ очолює групу з 9 очками. "Вадуц" з 2 пунктами йде третім. "Аполлон" з одним очком на останній сходинці.

  • Переможці груп вийдуть до 1/8 фіналу Ліги конференцій. Володарі других місць у стикових матчах зіграють із вісьмома клубами, які посіли треті місця на груповому етапі Ліги Європи.
  • Матчі групового етапу Ліги конференцій відбудуться від 8 вересня до 3 листопада.
  • Фінал турніру заплановано 7 червня 2023 року в Празі на "Еден Арені".
ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ-2022/23
Груповий етап. 1 ТУР / 2 ТУР / 3 ТУР
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
Четвер, 6 жовтня
19:45 Група B АНДЕРЛЕХТ Андерлехт Брюссель 0:1 Вест Хем ВЕСТ ГЕМ
19:45 Група B СІЛЬКЕБОРГ Сількеборг 5:0 ФКСБ ФКСБ
19:45 Група C ЛЕХ Лех Познань 0:0 Хапоель Беер-Шева ХАПОЕЛЬ БЕЕР-ШЕВА
19:45 Група D СЛОВАЦКО Словацко 0:1 Ніцца НІЦЦА
19:45 Група E ДНІПРО-1 Дніпро-1 2:2 Вадуц ВАДУЦ
19:45 Група F МОЛЬДЕ Мольде 3:0 Шемрок Роверс ШЕМРОК РОВЕРС
19:45 Група G СІВАССПОР Сівасспор 3:4 Балкани БАЛКАНІ
19:45 Група H ПЮНІК Пюнік Єреван 2:0 Жальгіріс ЖАЛЬГІРІС
22:00 Група A ХАРТС Хартс 0:3 Фіорентина ФІОРЕНТИНА
22:00 Група A РФШ РФШ 0:0 Істанбул_ББ Стамбул ІСТАНБУЛ БАШАКШЕХІР
22:00 Група C ВІЛЬЯРРЕАЛ Вільярреал 5:0 Аустрія Відень АУСТРІЯ
22:00 Група D КЕЛЬН Кьольн 0:1 Партизан ПАРТИЗАН
22:00 Група E АЗ АЛКМААР АЗ Алкмаар 3:2 Аполлон Лімасол АПОЛЛОН ЛІМАСОЛ
22:00 Група F ГЕНТ Гент 0:1 Юргорден Стокгольм ЮРГОРДЕН
22:00 Група G СЛАВІЯ Славія Прага 0:1 ЧФР Клуж ЧФР
22:00 Група H БАЗЕЛЬ Базель 0:2 Слован Братислава СЛОВАН БРАТИСЛАВА

Читайте також:

Ліга Європи онлайн: розклад і результати матчів 3-го туру групового етапу

Дніпро-1 - Вадуц: де дивитися матч Ліги конференцій і прогнози букмекерів

Ліга чемпіонів онлайн: розклад і результати матчів 3-го туру групового етапу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2621
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація