Ліга конференцій онлайн: результати матчів 4-го туру групового етапу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліга конференцій онлайн: результати матчів 4-го туру групового етапу

Associated Press

Луганська "Зоря" вдома обіграла софійський ЦСКА.

У четвер, 4 листопада, відбулися матчі 4-го туру групової стадії Ліги конференцій сезону-2021/22. За перемогу в третьому за престижністю турнірі Європи змагаються 32 клуби.

Вони розділені на 8 груп по 4 команди в кожній. Переможці квартетів напряму вийдуть в 1/8 фіналу. Володарі других місць у стикових матчах позмагаються проти команд, які посіли треті місця в групах Ліги Європи.

Дивіться також: Ліга Європи онлайн: розклад і результати матчів 4-го туру групового етапу

Україна в цьому турнірі представлена одним клубом - луганською "Зорею". У першому турі команда Віктора Скрипника програла норвезькому "Буде-Глімт" (1:3), а в другому розгромно поступилася італійській "Ромі" (0:3) під керівництвом Жозе Моурінью. У третьому турі "Зоря" мінімально перемогла софійський ЦСКА - 1:0, а в четвертому обіграла болгарський клуб вже на домашній арені - 2:0.

  • П'ятий тур групового етапу Ліги конференцій запланований на 25 листопада.
  • Фінал турніру відбудеться 25 травня 2022 року на "Націонал Арені" (Тирана, Албанія).
ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ-2021/22
Груповий етап. 1 ТУР / 2 ТУР / 3 ТУР / 4 ТУР
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
Четвер, 4 листопада
17:30 Група B ФЛОРА Флора 2:2 Анортосіс Фамагуста АНОРТОСІС
17:30 Група H КАЙРАТ Кайрат 1:2 Карабах КАРАБАХ
19:45 Група A МАККАБІ ТЕЛЬ-АВІВ Маккабі Тель-Авів 3:0 ХІК ХІК
19:45 Група A ЛАСК ЛАСК 2:0 Алашкерт АЛАШКЕРТ
19:45 Група B ГЕНТ Гент 1:1 Партизан ПАРТИЗАН
19:45 Група C ЗОРЯ Зоря Луганськ 2:0 ЦСКА Софія ЦСКА СОФІЯ
19:45 Група D РАННЕРС Раннерс 2:2 Яблонець ЯБЛОНЕЦЬ
19:45 Група D АЛКМААР АЗ Алкмаар 2:0 ЧФР Клуж ЧФР
19:45 Група F ЛІНКОЛЬН РЕД ІМПС Лінкольн Ред Імпс 1:4 Слован Братислава СЛОВАН БРАТИСЛАВА
19:45 Група H ОМОНІЯ Омонія 1:1 Базель БАЗЕЛЬ
22:00 Група C РОМА Рома 2:2 Буде-Глімт БУДЕ-ГЛІМТ
22:00 Група E УНІОН БЕРЛІН Уніон Берлін 1:2 Феєноорд ФЕЄНООРД
22:00 Група E СЛАВІЯ Славія Прага 1:0 Маккабі Хайфа МАККАБІ ХАЙФА
22:00 Група F ПАОК ПАОК 1:2 Копенгаген КОПЕНГАГЕН
22:00 Група G ТОТТЕНГЕМ Тоттенхем 3:2 Вітесс ВІТЕСС
22:00 Група G РЕНН Ренн 1:0 Мура МУРА
             

 

Наступна публікація