Ліга конференцій онлайн: результати матчів 5-го туру групового етапу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліга конференцій онлайн: результати матчів 5-го туру групового етапу

ФК Зоря

Луганська "Зоря" на виїзді зазнала нищівної поразки від "Роми" Жозе Моурінью.

У четвер, 25 листопада, відбулися матчі 5-го туру групової стадії Ліги конференцій сезону-2021/22. За перемогу в третьому за престижністю турнірі Європи змагаються 32 клуби.

Вони розділені на 8 груп по 4 команди в кожній. Переможці квартетів напряму вийдуть в 1/8 фіналу. Володарі других місць у стикових матчах позмагаються проти команд, які посіли треті місця в групах Ліги Європи.

Дивіться також: Ліга Європи онлайн: розклад і результати матчів 5-го туру групового етапу

Україна в цьому турнірі представлена одним клубом - луганською "Зорею". Після п'яти турів команда Віктора Скрипника (6 очок) втратила шанси пробитися до плейоф. "Зоря" вже точно фінішує на третьому місці у своєму квартеті. "Рома" (10 очок) та "Буде-Глімт" (11 балів) оформили вихід з групи. Софійський ЦСКА з одним балом посідає останню сходинку.

  • Заключний шостий тур групового етапу Ліги конференцій запланований на 9 грудня.
  • Фінал турніру відбудеться 25 травня 2022 року на "Націонал Арені" (Тирана, Албанія).
ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ-2021/22
Груповий етап. 1 ТУР / 2 ТУР / 3 ТУР / 4 ТУР / 5 ТУР
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
Четвер, 25 листопада
17:30 Група B ФЛОРА Флора 1:0 Партизан ПАРТИЗАН
17:30 Група H КАЙРАТ Кайрат 2:3 Базель БАЗЕЛЬ
19:45 Група A ХІК ХІК 1:0 Алашкерт АЛАШКЕРТ
19:45 Група E СЛАВІЯ Славія Прага 2:2 Феєноорд ФЕЄНООРД
19:45 Група E МАККАБІ ХАЙФА Маккабі Хайфа 0:1 Уніон Берлін УНІОН БЕРЛІН
19:45 Група F ЛІНКОЛЬН РЕД ІМПС Лінкольн Ред Імпс 0:4 Копенгаген КОПЕНГАГЕН
19:45 Група F СЛОВАН БРАТИСЛАВА Слован Братислава 0:0 ПАОК ПАОК
19:45 Група G МУРА Мура 2:1 Тоттенхем ТОТТЕНГЕМ
19:45 Група G РЕНН Ренн 3:3 Вітесс ВІТЕСС
19:45 Група H КАРАБАХ Карабах 2:2 Омонія ОМОНІЯ
22:00 Група A МАККАБІ ТЕЛЬ-АВІВ Маккабі Тель-Авів 0:1 ЛАСК ЛАСК
22:00 Група B АНОРТОСІС Анортосіс Фамагуста 1:0 Гент ГЕНТ
22:00 Група C РОМА Рома 4:0 Зоря Луганськ ЗОРЯ
22:00 Група C БУДЕ-ГЛІМТ Буде-Глімт 2:0 ЦСКА Софія ЦСКА СОФІЯ
22:00 Група D РАННЕРС Раннерс 2:1 ЧФР Клуж ЧФР
22:00 Група D ЯБЛОНЕЦЬ Яблонець 1:1 АЗ Алкмаар АЛКМААР
             
Наступна публікація