Ліга конференцій онлайн: результати матчів останнього туру групового етапу

Дата публікації
Перегляди
989
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліга конференцій онлайн: результати матчів останнього туру групового етапу

Фото: ФК Зоря

"Зоря" завершила єврокубковий похід домашньою грою з норвежцями.

У четвер, 9 грудня, відбулися матчі заключного 6-го туру групової стадії Ліги конференцій сезону-2021/22. За перемогу в третьому за престижністю турнірі Європи змагалися 32 клуби.

Вони розділені на 8 груп по 4 команди в кожній. Переможці квартетів напряму вийшли до 1/8 фіналу. Володарі других місць у стикових матчах позмагаються проти команд, які посіли треті місця в групах Ліги Європи.

Дивіться також: Ліга конференцій: хто вже забезпечив собі місце в плейоф

Україна в цьому турнірі була представлена одним клубом - луганською "Зорею". Підопічні Віктора Скрипника завершили груповий етап домашньою нічиєю з норвезьким "Буде-Глімт" (1:1). Після шести турів луганчанами набрали сім очок та фінішували третіми, що не дає можливості продовжити боротьбу в турнірі.

  • Жеребкування стикових матчів Ліги конференцій - 13 грудня. Перші матчі 1/16 фіналу відбудуться 17 лютого, поєдинки у відповідь - 24 лютого.
  • Жеребкування 1/8 фіналу - 25 лютого, ігри 1/8 фіналу - 10 і 17 березня.
  • Фінал турніру відбудеться 25 травня 2022 року на "Націонал Арені" (Тирана, Албанія).
ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ-2021/22
Груповий етап. 1 ТУР / 2 ТУР / 3 ТУР / 4 ТУР / 5 ТУР / 6 ТУР
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
Четвер, 9 грудня
19:45 Група A ЛАСК ЛАСК 3:0 ХІК ХІК
19:45 Група A АЛАШКЕРТ Алашкерт 1:1 Маккабі Тель-Авів МАККАБІ ТЕЛЬ-АВІВ
19:45 Група B ГЕНТ Гент 1:0 Флора ФЛОРА
19:45 Група B ПАРТИЗАН Партизан 1:1 Анортосіс Фамагуста АНОРТОСІС
19:45 Група C ЦСКА СОФІЯ ЦСКА Софія 2:3 Рома РОМА
19:45 Група C ЗОРЯ Зоря Луганськ 1:1 Буде-Глімт БУДЕ-ГЛІМТ
19:45 Група D ЧФР ЧФР Клуж 2:0 Яблонець ЯБЛОНЕЦЬ
19:45 Група D АЛКМААР АЗ Алкмаар 1:0 Раннерс РАННЕРС
22:00 Група E УНІОН БЕРЛІН Уніон Берлін 1:1 Славія Прага СЛАВІЯ
22:00 Група E ФЕЄНООРД Феєноорд 2:1 Маккабі Хайфа МАККАБІ ХАЙФА
22:00 Група F КОПЕНГАГЕН Копенгаген 2:0 Слован Братислава СЛОВАН БРАТИСЛАВА
22:00 Група F ПАОК ПАОК 2:0 Лінкольн Ред Імпс ЛІНКОЛЬН РЕД ІМПС
22:00 Група G ВІТЕСС Вітесс 3:1 Мура МУРА
22:00 Група G ТОТТЕНГЕМ Тоттенхем _:_ Ренн РЕНН
22:00 Група H ОМОНІЯ Омонія 0:0 Кайрат КАЙРАТ
22:00 Група H БАЗЕЛЬ Базель 3:0 Карабах КАРАБАХ
             
Наступна публікація