Ліга націй-2022/23: розклад і результати матчів 1-го туру

Дата публікації
Перегляди
25к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліга націй-2022/23: розклад і результати матчів 1-го туру

Фото: Associated Press

У середу, 1 червня, стартував третій в історії розіграш Ліги націй УЄФА. До вашої уваги повний розклад першого туру та результати всіх поєдинків.

1-4 червня та 21 вересня відбувся перший тур групового етапу Ліги націй УЄФА-2022/23.

Збірна України грає в новому розіграші у Лізі B, де її суперниками в групі будуть команди Шотландії, Ірландії та Вірменії.

"Синьо-жовті" розпочали турнір 8 червня виїзним матчем 2-го туру проти ірландців, який завершився мінімальною перемогою збірної України (0:1). Своєю чергою, гостьовий поєдинок 1-го туру проти шотландців було перенесено на 21 вересня через завантажений графік української команди в червні. Зустріч на "Гемпден Парк" завершилася перемогою шотландців з рахунком 3:0.

Нагадаємо, збірна України зберігає шанси пробитися на Чемпіонат світу-2022 в Катарі. У середу, 1 червня, команда Олександра Петракова зіграє з Шотландією в півфіналі плейоф відбору на мундіаль. Текстова онлайн-трансляція поєдинку доступна на нашому сайті.

*Збірна Росії була відсторонена від усіх турнірів під егідою УЄФА, зокрема і Ліги націй, через повномасштабне вторгнення на українські території.

ЛІГА НАЦІЙ-2022/23
ТУР 1
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
Середа, 1 червня
19:00 A4 ПОЛЬЩА   УЕЛЬС 2:1
Четвер, 2 червня
19:00 C4 ГРУЗІЯ   ГІБРАЛТАР 4:0
19:00 C2 КІПР   КОСОВО 0:2
19:00 C4 БОЛГАРІЯ   ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ 1:1
19:00 D2 ЕСТОНІЯ   САН-МАРИНО 2:0
21:45 A2 ІСПАНІЯ   ПОРТУГАЛІЯ 1:1
21:45 A2 ЧЕХІЯ   ШВЕЙЦАРІЯ 2:1
21:45 C2 ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ   ГРЕЦІЯ 0:1
21:45 B2 ІЗРАЇЛЬ   ІСЛАНДІЯ 2:2
21:45 B4 СЛОВЕНІЯ   ШВЕЦІЯ 0:2
21:45 B4 СЕРБІЯ   НОРВЕГІЯ 0:1
П'ятниця, 3 червня
17:00 C3 КАЗАХСТАН   АЗЕРБАЙДЖАН 2:0
19:00 D1 ЛАТВІЯ   АНДОРРА 3:0
21:45 A1 ФРАНЦІЯ   ДАНІЯ 1:2
21:45 A4 БЕЛЬГІЯ   НІДЕРЛАНДИ 1:4
21:45 A1 ХОРВАТІЯ   АВСТРІЯ 0:3
21:45 C3 БІЛОРУСЬ   СЛОВАЧЧИНА 0:1
21:45 D1 ЛІХТЕНШТЕЙН   МОЛДОВА 0:2
Субота, 4 червня
16:00 B1 ВІРМЕНІЯ   ІРЛАНДІЯ 1:0
19:00 A3 УГОРЩИНА   АНГЛІЯ 1:0
19:00 B3 ФІНЛЯНДІЯ   БОСНІЯ І ГЕРЦЕГОВИНА 1:1
19:00 C1 ЛИТВА   ЛЮКСЕМБУРГ 0:2
21:45 C1 ТУРЕЧЧИНА   ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ 4:0
21:45 A3 ІТАЛІЯ   НІМЕЧЧИНА 1:1
21:45 B3 ЧОРНОГОРІЯ   РУМУНІЯ 2:0
Середа, 21 вересня
21:45 B1 ШОТЛАНДІЯ   УКРАЇНА 3:0
           

Повʼязані теми:

Наступна публікація